999 rezultate për

Giround shumë pranë Interit, zbulohen detajet e marrëveshjes! Inter dhe Oliver Giroud duket se janë më afër se kurrë. Francezi kërkon ribashkimin me Antonio Conten, i cili e shikon G
10 milion dollarë për gjetjen e tyre, kush janë dy kokat që po kërkon Amerika (FOTO LAJM) Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi një shpërblim prej 10 milionë dollarësh për ata që ofrojnë informacione rreth dy
E bija i kërkon t’i bëjë buzët, si i përgjigjet doktoresha e VIP-ave (FOTO LAJM) Lida Hoxha është një ndër doktoreshat më të njohura përsa i përket mjekësisë estetike. Të shumta janë personazhet pub
Presidenti i Milanit në telashe, Prokuroria kërkon dënimin me 6 vite burg Si të mos mjaftojnë rezultatet negative në javët e fundit, një tjetër telash për Milanin. Bëhet fjalë për presidentin
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë kërkon që Shkupi dhe Tirana të vlerësohen veç e veç nga BE-ja Ministri i jashtëm Nikolla Dimitrov ka nënvizuar sot se Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria duhet të vlerësohen ndaras në p
E BUJSHME/ Manchester United kërkon të rikthejë Depay Memphis Depay prej 2 sezonesh është duke zhvilluar paraqitje pozitive me skuadrën e Lyon në kampionatin francez të futbo
Ardian Ismajli drejt kampionatit më të ndjekur nga shqiptarët Ardian Ismajli është mbrojtësi që ka fituar zemrën e të gjithë tifozëve me paraqitjen e bërë te Kombëtarja. Vendin do
Rodrygo kërkon qetësi: Nuk dua ta mbaj presionin e zëvendësimit të Roanaldos Rodrygo Goes thotë se është një mëkat që ai nuk e pati mundësinë të luajë përkrah Cristiano Ronaldos dhe ai nuk dëshiron
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
E BUJSHME/ Milani kërkon Mandzukic Milani po vuan të gjejë rrugën e rrjetës dhe kjo u evidentua qartë edhe mbrëmjen e të dielës në ndeshjen ndaj Juventusit
La burrin dhe u largua me dashnorin në Gjermani, 33 vjeçarja: Më nxjerr në rrugë të prostituoj Historia e dhimbshme e një 33-vjeçareje ka ardhur sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në Neës24. 33-vjeçarja me inicial
Trajneri i Andorrës: Shqipëri kujdes edhe ne kërkojmë të bëjmë histori Trajneri i Andorrës paralajmëron Shqipërinë të bëjë kujdes dhe të ruhet nga kombëtarja e këtij vendi të vogël, pasi asht
Kërkohej për eliminimin e Eri Zefit, vetëdorëzohet Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Sterling kërkon ndjesë për sherrin me shokun e skuadrës Raheem Sterling e ka pranuar se nuk kishte mundur t’i kontrollonte emocionet gjatë një përleshjeje me bashkëlojtarin e v
E BUJSHME/ Xhaka po kërkon shtëpi në Milano Granit Xhaka duket se ka thyer çdo raport me tifozët e Arsenalit ,aq sa trajneri Unai Emery i ka hequr shiritin e kapite
Ronaldo e kërkoi vetë ndërrimin? Dalin pamjet e reja nga Juventus-Milan (VIDEO) Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen Juventus-Milan, minuta 55 bëri shumë bujë. Trajneri Sarri foli për dëmti
Banorët e Unazës letër Leyla Moses: Na ndihmoni të shpëtojmë foshnjat tona "Ne do t’i mbrojmë shtëpitë tona pasi në bazë të ligjit shqiptar ky tender është i korruptuar dhe askush nuk mban përgje
Xhaka po kërkon shtëpi në Milano, kalimi në Seria A i afërt Granit Xhaka po kalon momente të vështira tek Arsenali pas problemeve me tifozët. Pas ndeshjes me Crystal Palacen, yl
Redjan Rraja kërkon lirim nga burgu Redjan Rraja, i arrestuar i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan ndoja ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”
42 vjeç por me 20 fëmijë, gruaja kërkon të hyjë në Guinness Një grua nga Jeruzalemi ka lindur fëmijën e saj të 20. Ajo është 42 vjeçe dhe ditën e mërkurë ka sjellë në jetë foshnjën