999 rezultate për

muri

Muriqi nuk kursen fjalët për gruan e tij Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi është duke treguar formë të lartë me Fenerbahçen në Turqi.Lëndimi që e shtyu të mbetej për
Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
Muriqi tregon si ndodhi rikthimi në fushën e lojës Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye s
Muriqi lë pas dëmtimin, gol dhe asist (VIDEO) Vedat Muriqi nuk mund të qëndrojë larg zakonit të tij, atë të shënuarit gola. Sulmuesi duket se ka hedhur pas krahëve pë
U rikthye me asist, "Luani" i Kosovës tregon si u rikuperua në kohë rekord Vedat Muriqi ka befasuar të gjithë kur u rikthye në kohë rekord pas lëndimit të pësuar. Sulmuesi prizrenas kishte pës
Muriqi kthehet me asist (VIDEO) Vedat Muriqi është rikthyer fuqishëm nga lëndimi. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka lënë prapa dëmti
Lutja për Shqipërinë nga Tetova, nxënësit shpalosin flamurin gjigant (VIDEO) Të gjitha janë solidarizuar me vendin tonë në këto ditë dhimbjesh. Nxënësit e shkollës së mesme të mjekësisë “Nikolla
"Deri në përjetësi", Adelina Ismaili meshazh prekës për ditën e flamurit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është këngëtarja e radhës që ka reaguar për ngjarjet tragjike në Shqipëri dhe për ngjarjet tr
Ngushëllim për 46 të vdekur nga tërmeti, flamuri shqiptar ngrihet midis Abu Dhabit Shqipëria gjendet në një gjendje të jashtëzakonshme për shkak të tërmetëve që kanë pushtuar vendin. Prej dy ditësh t
Përfundon kërkimi në rrënojat e “Mira Mare”, mbi gërmadha valvitet vetëm flamuri Kuq e Zi 42 persona të vdekur, 750 të plagosur dhe 47 të shpëtuar! Ky është bilanci tragjik i tërmetit të së martës i cili e ka z
Vedat Muriqi rikthehet në stërvitje Vedat Muriqi është rikthyer në stërvitje me klubin e tij, Fenerbahce, për herë të parë pas lëndimit që ia pamundësoi ati
NATO solidarizohet me Shqipërinë, ul flamurin kuqezi në gjysmështizë Shqipëria po kalon orë tmerri, pas tërmetit të rënë në Durrës e Shijak që u ndje në të gjithë vendin. Për t’u solidar
12 viktima, Presidenca ul flamurin në gjysmë-shtizë (VIDEO) Flamuri Kombetar ulet ne gjysme shtize ne Institucionin e Presidentit te Republikes. Kreu i shtetit, Ilir Meta, perme
"Vedat Muriqi më konfirmoi se mungon katër javë" Ridvan Dilmen ka konfirmuar se ka biseduar në telefon me Vedat Muriqin rreth lëndimit të lojtarit shqiptar. Ish-futbo
Mediat turke: Vedat Muriqi do t’i mungojë gjatë Fenerbahces Vedat Muriqi ka pësuar ditë më parë një lëndim në sfidën mes Fenerbahces dhe Kasimpasas. Në këtë takim sulmuesi kosov
Murinho: Jam i relaksuar dhe i motivuar, i dua lojtarët të nervozuar pas një humbje Hoze Murinjo ka folur në konferencën e parë për shtyp si trajner i Totenhemit. Portugezi është shprehur se ekipi ka një
E BUJSHME/ Tare synon ta sjellë Muriqin te Lazio Lazio ka nisur të mendojë seriozisht për ta sjellë Vedat Muriqin në ekip. Sulmuesi i Kosovës dhe i Fenerbahçes në Turqi,
I vunë gjobë pse ngriti flamurin shqiptar, bashkatdhetarët nuk e lënë në "baltë" shkodranin Mali i Zi dënoi shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në
ZYRTARE/ Mourinho merr drejtimin e Tottenhamit Mauricio Poçetino u shkarkua nga stoli i Totenhemit, pas 5 vitesh dhe tashmë në klubin londinez e kanë gjetur zëvendësus
Muriqi gati të ndryshojë ambient, ofertë zyrtare nga Londra Vedat Muriqi është sulmuesi shqiptar më në formë. "Bomberi" i përfaqësueses së Kosovës po mahnit me paraqitjet e tij