999 rezultate për

mungon

E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Xhaka mungon në ndeshjen e sotme, Arsenal tregon arsyen Arsenali ka njoftuar se Granit Xhaka nuk është pjesë e skuadrës që do të përballet sot me Chelsean, në ndeshjen e fundit
Nuk mund të mungonte, Jona Spahiu sjell kartolinën më reale nga festat (FOTO LAJM) Jona Spahiu është një nga imazhet më të preferuara në ekranet shqiptare. Edhe pse ka vendosur të shkëputet nga televizio
DETAJE/ Mungon vetëm firma, Ibra zgjedh skuadrën e re Zlatan Ibrahimoviç është një hap larg nga kalimi te Milani, teksa thuhet se ka dhënë edhe miratimin e tij për të kaluar
Zidane i sigurtë: Nuk na mungon Cristiano Ronaldo Real Madridit nuk është duke i munguar ish-ylli i skuadrës, Cristiano Ronaldo, me gjithë mungesën e golave në ndeshjet e
Tre barazime rradhazi, Courtois: Realit i mungojnë golat e CR7 Real Madrid shënoi një tjetër barazim, të tretin radhazi. Ekipi i Zidane u frenua në “Santiago Bernabeu” nga Athletic Bi
Inter - Genoa, formacionet zyrtare: Mungon Martinez Dhurata më e mirë për tifozët, për festat e fundvitit, do të ishte triumfi në "Giuseppe Meazza". Interi do të kërkojë
Reali publikon listën e lojtarëve para Bilbaos, mungon Casemiro Reali pa Casemiron kundër Bilbaos, 19 futbollistët e ftuar Reali ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar p
Mbyllet "El Clasico", Barcelona dhe Real Madrid ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola "El Clasico" mes Barcelonës dhe Realit të Madridit. Një ndeshje me shumë ritëm, rast
Mesazhi domethënës i tifozëve bardheblu: Nëse i bindeni rregullave, mungon argëtimi (VIDEO) "Nëse i bindeni të gjitha rregullat, ju mungon gjithë argëtimi!" Është kjo pankarta e nxjerrë nga tifozët e Tiranës n
Ishin të lidhur? Greg Rama nuk mungon në varrimin e mikëshës së tij që ia mori tërmeti Tërmeti i dy ditëve më parë ka marrë 42 jetë njërëzish, ka lënduar mbi 650 njerëz dhe ka shkatërruar qindra banesa duke
E vetmja që mungonte! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO LAJM) Tashmë është “në modë” të kesh një llogari në Instagram, e cila përveçse të lidh me njerëzit kudo që ata ndodhet, është
"Vedat Muriqi më konfirmoi se mungon katër javë" Ridvan Dilmen ka konfirmuar se ka biseduar në telefon me Vedat Muriqin rreth lëndimit të lojtarit shqiptar. Ish-futbo
Arsenali befasohet nga Southampton (VIDEO) Southampton ka kaluar në epërsi pas 9 minutave lojë në ‘Emirates’ Ishte sulmuesi Dany Ings ai që shënoi për 0-1 në mi
6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
Sandër Lleshaj mungon tek "Air Albania", por dërgon dikë të veçantë (FOTO LAJM) Në këto momente sportdashësit shqiptarë po shijojnë stadiumin e ri "Air Albania" ku po luhet ndeshja e shumëpritur Shqip
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
"Më mungon", Keisi nostalgjike për kohën kur ishte me Stresin (FOTO LAJM) Edhe pse prej muajsh të ndarë, Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Stresi ka lënë shpeshherë
Neymar mungon, ky është emri surprizë që do të veshë fanellën "10" tek Brazili Të veshësh fanellën me numrin "10' është një privilegj i madh për çdo futbollist në botë. Ta kesh këtë fat edhe me n
Kapiteni i Çekisë: Kosovës i mungon Muriqi por ka Rashicën Çekia ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovës që zhvillohet nesër mbrëma nga ora 20:45. Kapiteni i