999 rezultate për

moderatorja

Vajzë apo djalë? Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar në finalen e spektaklit "Top Talent" në ekranin e "Top Channel" gjininë e
Erdhi vera për Roza Latin, moderatorja në karantinë me rroba banjo (FOTO LAJM) Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosur
Nga divani i shtëpisë me duart copë, Luana Vjollca zbuloi se është një super nikoqire (VIDEO) Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh të bëjë pushime, megjithatë në situatën që ndodhemi, Luana Vjollca është detyruar të që
Karantina e ka përmirësuar, moderatorja sportive dhuron spektakël me topin (VIDEO) Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja njihet nga të gjithë për format e saj të shkëlqyera fizike, të cilat shpesh i eksp
Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga
Arbana Osmani sqaron çfarë do të ndodhë me "Dua të të bëj të lumtur" (FOTO LAJM) Ditët e fundit shumë aktivitete, shkolla, restorante lokalet dhe vendet publike vendosën të mbylleshin deri në një njoft
Si e ndryshoi Fatmën shtatzënia? Moderatorja e thotë vetëm me një foto (FOTO LAJM) Në ditët e fundit të muajit janar, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi n
Ditë zie për Hygerta Sakon, moderatorja humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Sot është ditë zie për Hygerta Sakon. Moderatorja sportive ka humbur të atin dhe lajmin e ka bërë vetë të ditur nëpë
Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Detajet e njëpasnjëshme që venë në dyshim shtatëzaninë (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani prej kohësh po shijon publikisht romancëbn e re me regjisorin Eduart Grishajn. Ata duken ka
Ky 8 Mars është ndryshe për Floriana Garon, moderatorja publikon foton me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Me rastin e festës së nënës e gruas, moderatorja Floriana Garo ka publikuar një foto me dy fëmijët e saj. E shpërngulur
Më në fund, Klea Huta konfirmon shtatzaninë me foton më të bukur (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, u mësua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos
E hoqën nga puna pas 30 vitesh në ekran, shpërthen në akuza moderatorja shqiptare Ketrin Gjoça është një ndër prezantueset më me përvojë në ekranin shqiptar. Por pas një periudhë prej 30 vjeçare në
"Kam lënë vajzën vetëm", moderatorja shqiptare përlotet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Brunilda Lahe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, në daljen e saj të
Moderatorja shqiptare tregon incidentin: Xhamajkani 2 metra më theu hundën (VIDEO) Moderatorja simpatike Xhesi Muçaj, ka qenë e ftuara e dytë në emisionin “Glamour Zone”, ku ndër të tjera, zbuloi shumë h
E lidhur me Greg Ramën? Moderatorja flet për herë të parë pas zërave (VIDEO) Muajin e kaluar bëri xhiron e mediave foto e Greg Ramës me moderatoren bukuroshe Xhesi Muçaj. Edhe pse Xhesi krah fotos
Instagrami nxjerr "zbuluar" Arbanën, moderatorja harron të heq etiketën (FOTO LAJM) Hedhja e fotove të duhura në Instagram, sidomos në rastin e personazheve të njohur që kanë me qindra mijëra ndjekës, ësh
Moment i sikletshëm, moderatorja e njohur rrëzohet në mes të skenës (VIDEO) Oprah Winfrey është përballur me një moment të sikletshëm në paraqitjen e fundit. Një nga gratë më me ndikim në botë,
"Gjërat i marrim falas me një tag", moderatorja shqiptare tregon si i është lehtësuar jeta (VIDEO) Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëfyer dje një pjesë të jetës së saj. Si pjesë e debatit në rubrikën "Trotuar" në E D
Habit moderatorja shqiptare: Pas takimit të parë, shkova tek shtëpia e tij (VIDEO) Moderatorja shqiptare Elona Duro ishte këtë të premte e ftuar në emisionin "Rudina". Ajo ka folur rreth jetës profesiona
Alketa shuan dyshimet: Zbulohet ç'do të bëjë në Mediaset (VIDEO) Që pas suksesit në “Sanremo”, moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu tashmë është një emër mjaft i kërkuar nga bota e telev