999 rezultate për

modelja

Ndarja nga milioneri VIP, modelja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
Si ju ka shpëtuar, këngëtarja dhe modelja shqiptare qenkan motra (FOTO LAJM) Njëra modele, tjetra këngëtare, nuk kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën, por Amina dhe Elia janë motra. Këtë fakt shu
Bëri dush në mes të qendrës tregtare, modelja mbush rrjetin me foto joshëse (FOTO LAJM) Ajo u bë edhe më e famshme kur vetëm pak kohë më parë, zjodhi të bëntë dush në mes të një qendre tregtare. Modelja e
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Tifoze e zjarrtë e Fiorentinës, njihuni me super modelen shqiptare (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Delfina Aziri ka realizuar një tjetër set fotografik mjaft "të nxehtë", duke tërhequr vëmendjen e mili
Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
"Zhytet" në mes të 8 tornadove, modelja rrezikon jetën për këto fotografi (FOTO LAJM) Modelja Elisabeth Brentano pa frikë fotografohet para tornadove, vetëm për të kapur fotografitë më të mira në stuhi.
Modelja që e akuzoi përfundon vetë në burg, si reagoi futbollisti (FOTO LAJM) Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbr
Akuzoi futbollistin e njohur, modeles i del në dritë mashtrimi Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndry
U lidh me stilistin e njohur, modelja "zapton" Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Akuzoi yllin e Milanit për sulm s*ksual, arrestohet për mashtrim modelja e njohur (FOTO LAJM) Modelja Luisa Kremleva (me origjinë të përzier, ruse dhe spanjolle), e njohur për pjesëmarrjet e saj në programe të ndry
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
"Shiste mend" me lekët e gjyshes, si i vodhi modelja 230 mijë paund (FOTO LAJM) Modelja 38 vjeçare është akuzuar se ka vjedhur plot 230 mijë paund nga gjyshja e saj e cila vuan nga dementia. Pasi e
Në një lidhje? Aktorja 18-vjeçare fërkohet publikisht me Getinjon (VIDEO) Serena Sula, vetëm 18-vjeç, është një nga modelet e njohura në Shqipëri, dhe tashmë edhe pjesë e filmit të Ermal Mamaqit
Ra lakuriq nga kati i 3-të i apartamentit të të dashurit, modelja e njohur lufton me jetën (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ksenia Puntus prej orësh është duke luftuar për jetë. Ditën e djeshme ajo është gjetur në disa s
Humb jetën krejtësisht kot modelja britanike (FOTO LAJM) Modelja britanike Madalyn Davis humbi jetën për një arsye krejtësisht të pabesueshme në Australi. 21 vjeçarja kishte
Surprizë! Lil Wayne dhe modelja fejohen në fshehtësi (FOTO LAJM) Reperi i “The Young Money” Lil Wayne thuhet se është fejuar me modelen La’Tecia Thomas. Modelja australiane është par
Modelja mbledh 100 mijë dollar për Australinë, shet fotot e saj lakuriq (FOTO LAJM) Një modele instagrami dhe influencere, e ka marrë seriozisht punën dhe ndikimin e saj për të ndihmuar në shuarjen e zjar
Bosi i Formula 1 e la se ishte "plakë", modelja "djeg" rrjetin për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Elisabetta Gregoraci, më në formë të kurrë. Përtej polemikave të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Flavio Briatore,