999 rezultate për

mjek

Ndahet nga jeta kirurgu i njohur, kolegu bën denoncimin e fortë: Nuk i çuan as një ambulancë Është ndarë nga jeta gjatë ditës së djeshme në mënyrë të papritur mjeku kirurg Abdyl Myzyri. Humbja e tij ka qenë e para
Mjeti përplas këmbësoren, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mënjesin e sotëm rreth orës 09:07, te sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”. Mjeti me drej
Mjeku i infektuar dhe një person dërgohen me urgjencë në Infektiv Dy persona me COVID-19 janë dërguar me urgjencë drejt Infektivit pasi janë përkeqësuar ndjeshëm. Një prej tyre është
Flet mjekja: Njëra prej tyre ka qenë liderja, psikoza quhet "çmenduri familjare" Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mbarë opinion
Horrori në Kombinat: Mjekja psikiatre shpjegon çfarë i shtyu nënë e bijë të vetëflijoheshin Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, në News24, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mb
COVID-19/ Duro: Janë kryer 8 mijë testime serologjike tek 4 mijë mjekë në Shqipëri Prof. Vjollca Durro nga Laboratori i Mikrobiologjisë në QSUT, thotë se në Shqipëri janë kryer mbi 8 mijë testime serolog
COVID-19 pushton spitalin e Elbasanit: 1 mjek dhe 4 infermiere janë pozitiv me koronavirus Një mjek pediatër dhe 4 infermiere në spitalin e Elbasanit kanë rezultuar me COVID-19. Para dy ditësh pozitive rezult
Mjeku i Urgjencës në Tiranë pozitiv me COVID-19 Një mjek është konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Tiranë. Mjeku është me detyrë në repartin e Urgjencës në Spitalin e Tra
Filipçe vizitë në spitalin e Kërçovës: Nuk ka asnjë mjek të papunë Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, gjatë vizitës së sotme në Spitalin e Përgjithshëm të Kërçovës, tha se në këtë ins
"Sei la mia heroina", ish-deputeti socialist uron të bijën mjeke Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook, ku uron vajzën e ti
Deklarata e fortë e mjekut: Në fund të shtatorit të kemi 270-300 vdekje nga COVID-19 Mjeku Laidon Shapo deklaron se me llogaritë e tij deri në shtator pritet që të ketë diku te 270-350 vdekje nga Covid-19.
Mjeku shqiptar: Mos harxhoni lekë kot, COVID-19 është thjesht një virozë (FOTO LAJM) "Është thjesht një virozë që nuk të bën dot asgjë, nëse dëgjon këshillat tona!..." Mjeku Renato Osmenaj ka publikuar
A ishte Sali Berisha mjek personal i Enver Hoxhës? (FOTO LAJM) Sali Berisha përvec karrierës së tij të gjatë si politikan, është edhe një mjek i njohur me një karrierë të nisur që në
Rrezikon të mbytet një 65 vjeçar te Liqeni Artificial në Tiranë Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet në Liqenin Artificial. Sipas policisë 65-vjeçari Gj.C i cili gjatë kohës që ka qene
Mjekja: Kolegët nuk e besonin COVID-19, virusi nuk po dobësohet në verë "Besoj se popullata e ka perceptuar gabim mbarimin e COVID, madje ka pasur edhe njerëz skeptikë që nuk ekziston COVID, u
U mori jetën dy mjekëve, COVID-19 infekton edhe dy mami në Elbasan COVID-19 në Shqipëri ka marrë jetën e dy mjekëve ndërkohë se fundmi mësohet se pozitive me koronavirus kanë dalë edhe dy
Nuk ka një mjekim specifik, Pipero tregon si po kurohen të sëmurët tek Infektivi Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për skemat e mjekimit që aplikohen në Spitalin Infektiv teksa shprehet se ndi
Kush është mjeku që humbi betejën me Covid-19 Mjeku Hysni Shkjau ndërroi jetë ditën e sotme në Spitalin Infektiv, pasi humbi betejën me koronavirusin, ndërkohë që kis
Mjeku humbi betejën me korovairusin, reagon Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar pas lajmit të trishtë për ndarjen nga jeta të mjekut Hysni Shkjau
Arkëtarja rezulton pozitive, mbyllet sporteli i pagesave në OSSHE-në e Përmetit Sporteli i pagesave të OSSHE-së në Përmet është mbyllur, pasi ka rezultuar pozitive ndaj koronavirusit arkëtarja. Po