999 rezultate për

mirĂ

Vdekja e saj po trajtohet si e dyshimtĂ«, sot i jepet lamtumira regjisores shqiptare Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, qĂ« ndĂ«rroi jetĂ« dje. Motra e tĂ« ndjerĂ«s, Gresa Kraja ka
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM) Mira Kazhani i është përgjigjur sot aktorit të njohur Julian Deda në lidhje me një status të fundit të tij ku ofendonte
Lajme jo të mira nga Egjipti për Liverpool, dëmtohet Salah Liverpooli ka marr një lajm të keq nga Egjipti. Ylli i skuadrës, Mohamed Salah ka pësuar një lëndim dhe është tërhequ
Nga maskat e bukurisë te kujdesi për lulet, mënyrat më të mira si ta përdorni llumin e kafes Mendoni se sa llumi i kafesë që hedhim çdo ditë është i padobishëm, dhe çdo vlerë që mund të ketë kafeja e keni marrë gj
Qeveria miraton buxhetin e 2020-ës, Zaev: Nga rritja e pagave përfiton shteti (VIDEO) Rritja e pagave, pensioneve, investime në resurset njerëzore dhe përmirësimin e shërbimeve janë shtyllat kryesore të bux
Ka gol sërish në Moskë, e pëson Juventusi (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i Juventusit. Lokomotiv Moscow ka barazuar rezultati në 1-1 me ane të të Mirachuk.
Dorëzohet Meta? Dekreton dy ligje të miratuara nga Kuvendi Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në m
Haradinaj mbledh qeverinë, sot vendoset për buxhetin Qeveria në largim e Kosovës, sot do të mblidhet për të vendosur në lidhje me buxhetin e vendit. Kryeministri në detyr
"Të gjithë për një dhe një për të gjithë", këto janë momentet më të mira të Simeones të Atletico Ndeshja e 300 e Diego Simeones u mbyll me një barazim kundër Sevillas në La Liga. Marca ka publikuar momentet më të m
Mënyrat më të mira për të shtuar qumështin e gjirit Pini shumë ujë Një nga mënyrat më të thjeshta për të nxitur prodhimin e qumështit është të mbani trupin të hidratuar.
Nuk po gjen hapësira në formacion, Demiral kërkon largimin Merih Demiral, i cili u transferua në muajin korrik te Juventusi për 18.1 milionë Euro nga skuadra e Sassuolos, duket se
Mësoni 6 ushqime që janë shumë të mira për qenin tuaj Nëse keni një qen në shtëpi, e dimë se sa e vështirë mund të jetë për t'i rezistuar atyre syve të adhurueshëm kur ata ju
Roberti dhe Nora nuk qenkan divorcuar, zbulohet e vërteta (VIDEO) Robert Berisha ka sqaruar përfundimisht gjithçka rreth ndarjes nga Nora Istrefi. Robert Berisha ishte i ftuar sonte (
6 qytetet mĂ« mira pĂ«r tĂ« jetuar, nĂ« njĂ«rin prej tyre janĂ« mijĂ«ra shqiptarĂ« Kjo pĂ«rzgjedhje Ă«shtĂ« bĂ«rĂ« nga kompania britanike ‘Economist Inteligence Unit’. PĂ«r tĂ« pĂ«rzgjedhur kĂ«tĂ« qytetin mĂ« tĂ«
Fruti tipik i vjeshtës, të mirat që sjell në organizëm Gështenja është një frut tipik i stinës së vjeshtës, që preferohet nga të gjithë. Megjithatë, përveç kënaqësisë së sh
Gara për kryeprokuror, KLP miraton listën e kandidatëve Në mbledhjen e radhës e zhvilluar në sallën e mbledhjeve në Prokurorinë e Përgjithshme, KLP ka miratuar listën me emrat
Ushqimet më të mira për të ngrënë në mëngjes Përkundër asaj që mund të keni dëgjuar, të hahet mëngjesi nuk është i nevojshëm për të gjithë. Në fakt, kapërcimi i mëng
Lajm i mirë në ditë jo të mira për United, shënon rekord në Premierligë Manchester United është në epërsi të dyfishtë në ndeshjen si mysafir i Norwichit. Djajtë e kuq bëhen skuadra e parë e
Stina e shegëve, të mirat që vijnë nga konsumi Në tryezën e fundvitit nuk duhet të mungojë kurrsesi shega, simbol i mirëqenies, jetëgjatësisë dhe mbarësisë. Mirëpo nuk
Guimaraes befason Arsenalin në 'Emirates' (VIDEO) Vitoria ka kaluar në epërsi kundër Arsenalit pas nëntë minutave lojë në "Emirates". Ishte Marcus Edwards ai që shënoi