999 rezultate për

ministria

Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
U fsheh nga ministria? Ndërron jetë e moshuara me COVID-19 tek spitali "Shefqet Ndroqi" Ka ndërruar jetë një 80-vjeçare që ishte infektuar me COVID-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi". Gjithashtu në këtë spi
Mali i Zi së shpejti hap kufirin me Shqipërinë pa asnjë kusht Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme përmes një njoftimi i ka vënë në dijeni qytetarët shqiptarë se, Mali i Zi, që
Humb jetën në mënyrë të papritur një tjetër pacient tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend. Bëhet fjalë për një 69 vjeçar
Rrëzohet pema të Kryeministria, shpëtojnë paq dy gardistët (FOTO LAJM) Moti i keq ka pushtuar vendin ditën e sotme dhe reshjet e shiut, kanë shoqëruar gjithë mëngjesin. Një pemë është rrëz
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Sulm tek Kryeministria? Rama sjell edhe makinën me ujë për të shpërndarë protestuesit (VIDEO) Në këto momente ka nisur protesta e qytetarëve të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit e cila po e zhvillon tubim
Shkon në 110 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka informuar se numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në
Shkelma dhe grushte, degjeneron në përplasje fizike protesta te Ministria e Brendshme (VIDEO) Ka degarduar në përplasje fizike protesta që po zhvillohet në këto momente të Ministria e Brendeshme. Nga pamjet shih
Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve, sa persona rezultuan pozitivë gjatë orëve të fundit Ka shkuar në 898 numri i të prekurve në Tiranë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 18 pe
Ministria e Shëndetësisë i kërkon FSHF: Përmirësoni protokollin Ministria e Shëndetësisë njoftoi se stërvitja individuale e sportistëve do të fillojë në 18 maj. Pak ditë pasi FSHF i
Ministria e Shëndetësisë dorëzon dokumentet në SPAK pas akuzave nga PD për tenderat sekrete Ministria e Shëndetësisë ka dorëzuar sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) do
Tenderat sekret, Ministria e Shëndetësisë reagon ndaj SPAK: Jemi të hapur SPAK të premten ka ridërguar sërish një shkresë në Ministrinë e Shëndetësisë për marrje informacioni për tenderat sekret
Sezoni turistik, ministria hedh në tryezë tre opsione për Shqipërinë Pandemia globale e shkaktuar nga Covid-19 do ketë pasoja jo vetëm në shëndetësi por edhe në ekonomi. Shenjat e para kanë
Zjarr tek Ministria e Shëndetësisë? PD thotë se ka prova të reja dhe kërcënon me burg ministren Ditën e sotme kryetari i PD-së Lulzim Basha gjatë një deklarate për mediat tha se tek Ministria e Shëndetësisë ka rënë z
206 raste aktive, si paraqitet situata e të infektuarve në vend Ka shkuar në 842 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë teksa, teksa 605 qytetarë kanë fituar betejën për j
Mblidhet Komisioni për Shëndetësi, koronavirusi kryetema e diskutimit Para dy orësh ka nisur mbledhja e Komisionit Parlamentar për Shëndetësi në Kuvendin e Kosovës. Temë kryesore është di
Provimi i maturës, ministria nxjerr udhëzimet përkatëse (VIDEO) Drejtoresha e Qendrës së Shërbimeve Arsimore (QSHA), Rezana Vrapi ka theksuar se “Çdo test i Maturës Shtetërore bazohet
Futbolli pezull, Ministria: Asnjë vendim për nisjen e Superligës Kur në të gjithë shtetet në Europë po diskutohet për rinisjen e kampioneve të futbollit në Shqipëria akoma nuk është mar
15 pacientë të tjerë fitojnë betejën, sa ka shkuar numri i të shëruarëve nga koronavirusi Ditën e sotme u konfirmuan 7 rate të reja me koronavirus duke shkuar në 773 numrin e të infektuarëve në vend. Gjatë 2