E FUNDIT/ Sërish rritje e ndjeshme e të të infektuarve, 21 raste në 24 orë
999 rezultate për

mesatare

Më shumë se 3 miliardë njerëz do të jetojnë në temperatura ekstreme në vitin 2070 Më shumë se tre miliardë njerëz do të jetojnë në vende me temperatura "jo të jetueshme" deri në vitin 2070, sipas një st
MOTI/ Fundjava me shi, mësoni si do jenë temperaturat Dita e shtunë do të ketë mot me alternime kthjellimesh, dhe vranësira deri të dendura. Reshje shiu të herëpasherëshm
Llogaritja sipas modelit francez: Ja verdiktet e Serie A, Milani jashtë Europës, Juve fiton titullin Franca ka vendosur ta mbyllë këtu sezonin futbollistik prej pandemisë së “Coronavirus”, teksa federata e futbollit të kë
Zaev jep premtimin: Qeveria siguron 50 për qind nga paga mesatare Qeveria e kryesuar nga LSDM-ja kujdeset për të gjithë dhe përmes pakos së masave të ndryshme për kategoritë e ndryshme t
Shqipëria "pushtohet" nga moti i keq, nesër priten reshje intensive Sot pasdite (e mërkurë, dt.22) dhe nesër (e enjte, dt. 23) priten reshje në të gjithë vendin. Në qarkun Vlorë priten res
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
Mbi 1 mijë të prekur nga COVID-19 në Greqi, mbyllen të gjitha aeroportet Greqia ka tejkaluar për herë të parë shifrën e 1 mijë të infektuarve pasi në 24 orët e fundit u regjistruan 95 raste të
Deri tani 89 raste, gjinia dhe mosha mesatare e të prekurve me koronavirus në vend Në një deklaratë zyrtare, drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, informoi në lidhje me shpërndarjen
Të gjithë në izolim! Por ky është moti për ditën e sotme Ditët pranverore me diell kanë përfshirë vendin këtë javë. Edhe dita e premte, sërish do të jetë një ditë e kthjellët me
Shifra të frikshme nga Greqia: 31 të infektuar vetëm sot! 31 raste te reja me COVID 19 u njoftuan këtë të mërkurë në Greqi, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në
Plane për sot? Më parë mësoni si do të jetë moti Në fundjavë intervale më të gjata me diell, temperaturat në rritje. Ditëve të para të paranverës meteorologjike me mot t
Dëborë e reshje shiu, ky është moti për ditën e sotme Sot pasdite (e shtunë, dt.29) nuk priten reshje, nesër (e diel, dt.01) priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve, po
Lëvizin ndjeshëm temperaturat, si do të jetë sot moti Moti në pjesën më të madhe të vendit, moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare, përcjell Gaze
Nesër priten reshje shiu, ja sa do të variojnë temperaturat Sot pasdite (e mërkurë, dt.19) dhe nesër (e enjte, dt.20) priten reshje mesatare në qarqet Elbasan, Fier dhe Berat, ndër
Janari 2020, më i nxehti në histori Muaji i kaluar ishte janari më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë në Evropë, sipas të dhënave të publikuara nga "Copernic
Mos harroni çadrat! Priten shtrëngata, ky është parashikimi i motit për nesër Nesër (e martë, dt. 04) priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës, ndërsa të dobëta në qarqet e tjera. Në q
Mos harroni çadrat! Nesër do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin Sot pasdite (e hënë, dt.27) dhe nesër (e martë, dt.28) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin. Në qarkun e Shko
Mbaron shkollën me mesatare 9.3 dhe zotëron 4 gjuhë të huaja, nuk gjen punë Mund të jesh i formuar mirë, por kjo nuk do të thotë se dyert i ke të hapura. Në Shqipëri thuhet se ndodh e kundërta.
Temperaturat nën zero, si pritet të jetë moti në ditët në vazhdim Ditëve të bukura me diell po i vjen fundi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak raporton se kushtet e qëndrueshme atmosferike
Ja sa duhet të punojë një qytetar i Maqedonisë për të blerë një iPhone 11 Kompania polake Picodi.com ka bërë një hulumtim se sa duhet të punojnë qytetarët e vendeve evropiane dhe të Ballkanit pë