999 rezultate për

mashkull

Rudina Dembacaj: Po takova një mashkull mbi 3 herë, nuk ndodh mos dojë të më marrë për grua Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar këtë të dielë në “E diell” ku ndër të tjera ka folur dhe për lidhjen e saj të dashurisë
Në Tetovë gjendet trupi i pajetë i një mashkulli Sot rreth orës 08 e 20 minuta, në Sektorin për Punë të Brendshme në Tetovë, është denoncuar se në afërsi të Stacionit të
19 llojet e meshkujve me të cilët nuk ia vlen të harxhoni kohën Ka disa lloj meshkujsh me të cilët nuk ia vlen që të harxhoni kohën tuaj, pasi mund të humbisni disa shanse më të mirë.
Qeni sulmon dy persona, qëllohet në vend Dy persona janë lënduar nga një qen ditën e djeshme në Rahovec,. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se
Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t
Aktori i humorit: Në shkollë nuk më konsideronin “mashkull” Aktori i emisionit të humorit "Portokalli", Aleks Seitaj, gjatë një bashkëbisedimi në "Shqipëria LIVE", ndau me publikun
Rrëfehet "Zogu": Më shpallën më sek*in sapo hyra në burg, më do çdo mashkull I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, ai rrëfen 5 javët në “kafaz” mes të fortëve problematikë. “Jam Zogu i Tiranës
"Ty të meriton vetëm një miliarder", aktorja tregon si djali nuk e lejon të lidhet Aktorja Arjola Demiri e ftuar sot në "E diell", ka treguar se djali i saj nuk e lejon të çojë mashkull në shtëpi, kur u
"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Flet hapur, sa para ka paguar Linda Rei për t’u bërë femër? Linda Rei ka treguar se ka paguar shumë pak lekë për t’u kthyer nga mashkull në femër. E ftuar në emisionon “Late Nig
Shimpanzeja 18-vjeçar i habit të gjithë, lan rroba me dorë (FOTO LAJM) Shimpanzetë njihen për inteligjencën e tyre. Në disa pamje të publikuara shihet primati duke larë rrobat me dorë. Kjo
Aksidenti i rëndë në Podujevë, humb jetën këmbësori Përmes një njoftimi, Policia e Kosovës ka treguar se mbrëmë rreth orës 18:25 ka vdekur i aksidentuari nga aksidenti i da
"Kam dashur dikë, por s’mund të jetonim bashkë!", Rrëfehet Mariza Ikonomi (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi njihet për një jetë private mjaft hermetike por së fundi ka folur për një dashuri të pamundur. Këngëta
A do të martoheshit me një mashkull ose femër serbe? Kështu përgjigjen qytetarët (VIDEO) Qytetarët dhanë përgjigje interesante kur u pyetën se a do të martoheshin me një mashkull ose femër serbe. Në rubrikë
Sherri nuk ka fund për këtë mashkull, Selena dhe Hailey lumë thumbimesh Selena Gomez u kërkoi fansave të mos sulmonin gra të tjera pasi publikoi një këngë që bëri që Hailey Bieber – që është e
Mos u lodhni kot, kurrë nuk do mund t’i ndryshoni këto gjëra tek një mashkull Për shembull, kapaku i WC-së, bishtat e cigareve të harruara mbi lavaman, paaftësia për të hekurosur, për të pastruar dh
Biznesmeni Ilirjani e quajti mashkullin e ëndrrave, Gjuzi: E ke mendjen në prapakolp (VIDEO) Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e
5 gjërat që një femër i vëren tek një mashkull në takimin e parë Me sa duket, një grua nuk bie në dashuri për herë të parë me dikë që ka dal në takim të parë me një mashkull, por do të
Ja 6 shenjat që një mashkull ju pëlqen, por është i ndrojtur Ja cilat janë 6 shenjat kur një mashkull ndjen për ty dhe e ka vështirë ta shprehë atë që ndjen: Nuk janë vetëm femrat
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci