999 rezultate për

lokal

U qëllua dy herë në bark, vëllai i Aurier ishte futbollist dhe do firmoste me një skuadër franceze (FOTO LAJM) Vëllai i Serge Aurier u qëllua për vdekje në orët e para të mëngjesit të së hënës jashtë një klubi nate në qytetin e To
Lajme të keqija për ju që nisët plazhin: Moti bën kthesën e madhe! Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen
Qeveria e Maqedonisë së Veriut miratoi vendime për lokalet, pishinat, plazhet dhe vaksinën për Covid-19 Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot në seancën e 76-të miratoi Protokollin për punën e pishinave dhe plazheve, kafeneve,
Dasmë pa pyetur për masa, gjobë të majme pronarit të lokalit Një 39-vjeçar në Durrës është vënë në pranga nga policia pasi njoftohet që të ketë organizuar në lokalin e tij një dasmë
Pengmarrje në Gramsh? Policia shkon në lokal dhe gjen burrat e rrahur me njëri-tjetrin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gramsh. Në kundërshtim me protokollet e sigurisë dhe nën efektin e pijeve alkoolik
"Dy lumenjtë" e kuq dhe bardheblu nuk do të ndajnë dot qytetin", derbi i kryeqytetit i lë vendin atij të tamponëve Nga gazetari Altin Sulçe: A e bëri ai tamponin? Pyeti i frikësuar një futbollist për lojtarin x të Partizanit… Më
Prishën qetësinë publike, e pësojnë dy pronarët e lokaleve në ish-Bllok (VIDEO) Policia e Tiranës ka prceduar penalisht dy administratorë lokalesh, për veprën penale "Prishja e rendit dhe qetësisë pub
Rama mohoi të ketë zgjedhje të parakohshme lokale, reagon menjëherë PD Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama është shprehur se nuk do të ketë zgjedhje të parakohëshme lokale, siç pretendon op
Mziu zbulon planin "sekret" PD-PS për zgjedhjet lokale, kush demokrate do të sfidojë Veliaj? Xhelal Mziu ka zbuluar planet e PD për të mbajtur njëkohësisht edhe zgjedhjet parlamentare dhe ato lokale. Kjo sipas
Qëlloi me armë të riun pranë një lokali, autori shpallet në kërkim Eshtë shpallur në kërkim autori i dyshuar i plagosjes se mbremshme ne Mat. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur
Nuk i ndali plumbat në lokalin plot me njerëz, kush është shqiptari i arrestuar Policia ka vwnw nw pranga njw shqiptar 32-vjecar, i identifikuar si Vullnet Daci. Daci ka rënë në prangat e policisë
Kërcet sherri jashtë lokalit, një i plagosur Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen e “Kinezve”, në ambientet e jashtme të një lokali. Si pasojë, një p
Në fillim qëlloi Lika, Lamaj u përgjigj me kallash: Si ndodhi ekzekutimi i biznesmenëve në Laç Prokuroria e ka zbardhur të plotë tashmë ngjarjen e rëndë të orës 21:50 në hotelin “AA” në Laç, ku mbetën të vdekur dy b
Eduart Lamaj zbulon si u bë plani i ekzekutimit të dy biznesmenëve: Thirra çunat dhe i maskova Një dëshmitar okular ka zbardhur me detaje se çfarë ndodhi mbrëmjen e 30 majit në hotelin lokal ku punonte si banakier d
U përmbyt traktori, humb jetën 53 vjeçari Një person nga fshati Gllogji të Tetovës dje e ka humbur gjatë përmbysjes me traktor. Fatkeqësia ndodhi në rrugën lokale
Terror i gjallë në Bulqizë: Maskat me armë në dorë hynë në lokal e zvarrisin 25 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur 3 ditë më parë në Bulqizë. Në fshatin Gjoricë, Bulqizë në një lokal të fshatit mësohe
Pronarët nuk e paguan gjatë pandemisë, kamarieri u zbraz kasën e lokalit Një kamarier është vendosur nën hetim se ka kryer vetëgjyqësi për pagën e luftës, e quajtur e tillë nga kryeministri Edi
Lefter Maliqi-Ramës: Kam videot tek lokali i Dash Pezës, do të të nxjerr lakuriq Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi në një deklaratë për mediat jashtë Kuvendit i është përgjigjur ashpër kryeministrit E
Shkak inceneratori, bashkia e Tiranës rrit taksat lokale për bizneset (FOTO LAJM) Bizneseve u ka shkuar në javët e para të qershorit fatura që duhet të paguajnë për taksat lokale të këtij viti. Faturat
U zunë në lokal, i riu zbraz çiften mbi makinën e kushëririt Një ngjarje e rëndë është parandaluar në kohë nga Policia në Tiranë. Një i ri pasi është zënë më kushëririn në lokal,