999 rezultate për

larja

Kur do i kthehen normalitetit, Merkel flet për udhëtimet brenda Europës Çështja e lejimit të udhëtimit brenda Europës, ndërkohë që kriza e shkaktuar nga koronavirusi po lehtësohet, nuk është e
3 gabimet e përditshme që bëni pa kuptuar kur lani rrobat me lavatriçe Lavatriçja është një ndër pajisjet më të rëndësishme elektroshtëpiake që padiskutim ka ndryshuar jetën e shumë njerëzve
Blarja e fundit e Barcelonës tregon çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij Martin Braithwaite iu bashkua katalunasëve në një transferim urgjent gjatë muajit shkurt e që nga atëherë bëri tri paraq
Flasin ekspertët: Me sa gradë duhet t'i lajmë rrobat për të shkatërruar COVID-19 "Është treguar se larja e rrobave deri në 56 gradë celsius vret koronavirusin. Nuk ka nevojë të zieni rrobat..." Spe
"Lufta" kundër koronavirusit, arsyeja kimike pse shkuma e sapunit është vërtetë arma më efektive Një nga këshillat kryesore në luftën kundër koronavirusit, përpos karantinës në shtëpi, është larja e shpeshtë e duarve
Dyshohej për koronavirus, del përgjigja e analizave për kancelaren Merkel Kanë dalë përgjigjet për Kancelaren Merkel e cila iu nënshtrua analizave pas kontaktit me një mjek të infektuar. Med
Merkel në pritje të rezultatit të testit për koronavirus Kancelarja gjermane, Angela Merkel, është në pritje të rezultatit të testit për koronavirus, tha zëdhënësi i saj, Steffe
Takoi doktorin e infektuar me koronavirus, vetëkarantinohet Angela Merkel Kancelarja gjermane, Angela Merkel është vetëkarantinuar, pasi ditën e djeshme ka takuar një prej doktorëve të prekur ng
Paralajmërimi i ekspertëve: Nëse keni unaza në gisht është e kotë të lani duart Ndërsa shpërthimi i koronavirusit vazhdon të përhapet, shumë njerëz po marrin masa paraprake shtesë për të qëndruar të s
Si të lani frutat dhe perimet për t'u mbrojtur 100% nga pesticidet Blerja e ushqimeve organike ju mbron nga produktet me pesticide, por jo se i eliminon tërësisht ato. Mbetjet e pesticide
Pse larja e duarve duhet të zgjasë 20 sekonda? Fjalia që po dëgjojmë më shumë këto ditë përveç "qëndroni në shtëpi", është "lani duart për rreth 20 sekonda me sapun".
Si të lani frutat dhe perimet për t'u mbrojtur 100% nga pesticidet Blerja e ushqimeve organike ju mbron nga produktet me pesticide, por jo se i eliminon tërësisht ato. Mbetjet e pesticide
Po ju i lani këmbët në dush? Ky është rreziku që ju kanoset Një pjesë e mirë e djersës në ditë mund të prodhohet vetëm nga këmbët tona, pasi ato kanë rreth 250,000 gjëndra djerse!
Sa herë në javë duhet t’i lani fëmijët e vegjël gjatë dimrit? Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetë
Merkel letër Ramës: Ngushëllime për viktimat, Gjermania është pranë jush Kancelarja gjermane Angela Merkel i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama, ku tregon se me shqetësim të madh, ka m
Merkel kundër Makronit: Hapni negociatat me Maqedoninë e Veriut Kancelarja gjermane ka thënë në Zagreb se do të bisedojë me Francën për të krijuar kushtet për fillimin e negociatave me
Merkel: Të hapen sa më shpejt negociatat me Shqipërinë Kancelarja gjermane ka thënë në Zagreb se do të bisedojë me Francën për të krijuar kushtet për fillimin e negociatave me
Rama tha se e mori Merkel në telefon, Fevziu e 'tall' live në emision "Më mori kancelarja në telefon, nuk e mora unë më mori ajo..." Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste në Opinion
Rama niset për në Bruksel, ka një mesazh për çeljen e negociatave (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është nisur në Bruksel për të lobuar për të pasur sa më shumë aleatë te vendet anëtare të BE-së pë
Angela Merkelit i bie peshqiri, e imagjinoni dot si duket kancelarja (FOTO LAJM) Nuk dihet shumë për jetën private të Angela Merkel dhe ajo nuk ekspozon gjithçka për publikun. Ajo udhëheq një jetë s