999 rezultate për

kĂto

Roma po vĂ«zhgon tregun anlgez pĂ«r merkaton e verĂ«s Pasi mori Mkhitaryan dhe Smalling verĂ«n e kaluar, RomĂ«s duket se i ka “lezetuar” tregu anglez dhe po pĂ«rgatitet tĂ« afroj
Dëshmia e korrierit: Enveri pushkatoi dhe burgosi të gjithë shokët e Qemalit, shoqëruesin e tij dhe familjen tonë Publikohet historia e panjohur e Qemal Stafës, i cili në vitin 1935, pas vdekjes së të atit, kolonel Hasan Stafës (ushta
Bicaj ironizon: Këtu në Shqipëri janë të interesuar shumë për merkaton e Juventusit, futbollistët tanë i kanë harruar (VIDEO) Lojtari i Bylisit, Ditmar Bicaj i ftuar në Ora Sport shprehet se nuk ka pasur asnjë lloj ndihme nga shteti shqiptar në k
"Alo, jam Messi! Eja tĂ« fitojmĂ« bashkĂ«", ja si i bind Barcelona lojtarĂ«t nĂ« merkato NĂ«se BarcelonĂ«s i duhet tĂ« bindĂ« njĂ« lojtar pĂ«r t’u transferuar nĂ« “Camp Nou”, taktika e zakonshme dihet. Leo Messi i te
10 skuadrat ikonike që u shkatërruan nga merkato Transferimet e lojtarëve shumë skuadra i kanë ngritur në majat e futbollit e shumë të tjera i kanë dëmtuar shumë. Po
Milani po përgatit një përforcim në mesfushë gjatë merkatos së verës Milan gjatë kësaj vere do të tentojë prapë që të transferojë mesfushorin e Benficas, Florentino, ndoshta edhe me përfshi
Arabët e Newcastle gati të bëjnë çmenduri në merkato, ja lista Newcastle United janë në prag të bëhet një nga klubet më të pasura të futbollit në botë. Partnerët PCP Capital janë g
Keta janë 4 futbollistët që pritet të largohen nga Reali gjatë merkatos së verës Merkatoja e verës së shkuar ishte merkato afrimesh për Realin ndërsa këtë vit priten largime. Los Blancos do të duhen
Man.United gati për një merkato të nxehtë, pas Sanchos interesohet edhe për Koulibaly Manchester United po përgatitet për një rikthim të bujshëm në elitën e futbollit anglez dhe atij europian, pas disa vite
Gjoba 20 mijë euro deri tek rihapja me pikatore, ja masat e reja në Gjermani Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel,ka reaguar në lidhje me masat që po merr qeveria e saj saj sa i përket frenimit t
Nurishmi: Sezoni rinis këtë muaj dhe përfundon në korrik, do ketë merkato deri vitin e ardhshëm Edhe FSHF, ashtu si shumica e Federatave në mbarë Europën është në dilemë në lidhje me rinisjen e sezonit dhe gjithçka v
Shkak koronavirusi, FIFA po mendon për një tjetër sesion merkatoje Duke parë emergjencën nga koronavirusi që ka ndryshuar planet e të gjithë sezonit futbollistik, FIFA po mendon seriozish
KMSH uron besimtarët katolikë: Pashkë të gëzuara, le të shtojmë lutjet Të gjithë besimtarët katolikë festojnë sot Pashkët. Ndryshe nga herët e tjera, ata nuk patën mundësi të merrnin pjesë në
''Pashkë të gëzuar'', Rama uron besimtarët katolikë (VIDEO) Pandemia e koronavirusit solli që kjo Pashkë të festohej si kurrë më parë. Në një situatë aspak të zakonshme është zhvil
Agnelli kërkon që merkato e verës të shtyhet, jep edhe arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Presidenti i Juventusit kërkon shtyerjen e merkatos, rendit arsyet Asociacioni i Klubit Europian i dërgoi një letër skuadrave evropiane duke i treguar rëndësinë se për çfarë arsye afati i
Kriza financiare nga koronavirusi, bien ndjeshëm vlerat e futbollistëve (FOTO LAJM) Kriza financiare në futboll për shkak të emergjencës së koronavirusit ka patur efekt të menjëhershëm edhe te vlerat e fu
Milani rikthehet te "fiksimi i vjetër" pasi e kërkoi në verë dhe në janar Milan do të bëjë një mini-revolucion në merkaton e verës, sidomos në mesfushë, ku pritet të ketë shumë largime, që do të
Martinez le mënjanë merkaton, i vjen në ndihmë qytetit të tij Koronavisuri vijon të përhapet në të gjithë botën duke shkaktuar mijëra viktima. Shumë futbollistë të njohur i janë b
Merkatoja po afron, Neymar fillon tĂ« ze vend kryesor nĂ« mediat sportive Merkatoja e verĂ«s po afron dhe spekulimet pĂ«r rikthimin e Neymar JR nĂ« ‘Camp Nou’ po rriten. ‘Sport’ shkruan se Neyma