999 rezultate për

kĂrkuar

Mblidhen votat për të shkarkuar Arben Malajn nga Banka e Shqipërisë Maxhoranca socialiste pritet të shkarkojë ish-deputetin e saj, Arben Malaj nga Bordi i Bankës së Shqipërisë. Burime t
E papritur, Ali Ahmeti shkarkon të gjithë drejtuesit lokalë të BDI Pas shpërthimit të materialeve të përgjuara nëpër rrjetet sociale, ku shfaqen biseda telefonike mes kreut të BDI-së, Ali
Zaev bën "kërdinë": Pas shkarkimit të 78 kryetarëve të degëve, largon edhe nën kryetarët dhe sekretarin Sekretari i përgjithshëm i LSDM, Aleksandër Kiracovski është shkarkuar nga detyra partiake. Gjithashtu edhe të gjith
Zaev i shkarkon të gjithë, edhe Zeqiri e pëson Sipas mediave maqedonase, në mbledhjen e sontme, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka shkarkuar të gjithë nënkryetarët e part
Besa Shahini reagon 24 orë pas refuzimit të Metës për të shkarkuar Mynyr Konin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar 24 orë pas vendimit të Presidentit Meta për të mos pranuar shkarkimin e Rek
Sot në 15:00, prezantohet trajneri i Kombëtares shqiptare Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar mediet së në orën 15:00, në ambientet e saj, do të zhvillohet një konferencë p
Sarri pothuajse i shkarkuar, një spanjoll bëhet gati Mauricio Sarri i ka ditët e numuruara te Chelsea. Italiani i cili erdhi verën te shkuar te Blutë ka dështuar të tregojë
Trajnerët e shkarkuar, Reali fiton bindshëm ndaj Barcelonës, 10-0 Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t.
Policja e shkarkuar nga detyra: Shtëpinë e shembin me mua brenda! Për 4 familjet e ndërtesës në zonën e liqenit artificial nuk ka më qetësi. Mëngjesin e së mërkurës përmbarimi mbërriti s
Kryepolici i Tiranës i shkarkuar se nuk mori në dru banorët e "Astirit" Nga Adrian Thano* Kastriot Skënderaj ishte deri pak ditë më parë drejtor i policisë së Tiranës. Për të shmangur p
Lleshaj është bërë "mjeshtër", prapaskenat e shkarkimit të kryepolicit të Tiranës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj njoftoi sot se ka shkarkuar nga drejtorin e Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj
"Vettingu një proces i korruptuar", prokurorja e shkarkuar letër ndërkombëtarëve Ish prokurorja Atoneta Sevdari e shkarkuar pak ditë më parë nga Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka thyer heshtjen duke dërg
Abramovich ka shkarkuar 9 trajnerë, zbulohet sa i kanë kushtuar oligarkut rus (FOTO LAJM) Që kur ekipin e ka marë në dorë Roman Abramovich, klubi Chelsea është detyruar të paguajë shifra marramëndëse për tjajne
Veliaj i "shkel syrin" Ramës, shkarkon dy zyrtarët e lartë në Bashki Mëngjesin e sotëm kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka firmosur shkarkimin e dy zyrtarëve të lartë të Bashkis
Ish-shefi i FBI-së: Trump mund të ketë bërë krim Ish-ushtruesi i detyrës së shefit të FBI-së, Andrew McCabe ka thënë se presidenti amerikan, Donald Trump mund të ketë kr
Marotta: Në 22 vite si drejtor kurrë nuk kam shkarkuar asnjë trajner Beppe Marotta thotë se në karrierën e tij 22 vjeçare si drejtor nuk ka shkarkuar asnjë trajner. “Spalletti është konf
Belinda shkarkon edhe një tjetër drejtor të rendësishëm Ministrja e re e Energjisë, Belinda Balluku ka shkarkuar një tjetër drejtor të madh në këtë ministri duke e çuar kështu
Ish-ministrja e shkarkuar shqetësohet për trashëgiminë, del kundër SHELL Ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka qenë e pranishme sot në zonën e Zagorisë, ku është rreshtuar kundër kompanisë
Bushati injoron keq Ramën, ky është veprimi i fundit i ministrit të shkarkuar (VIDEO) Ditën e sotme, ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka mbajtur një fjalim lamtumire për këtë detyrë dhe më pas fjalën
Çfarë po ndodh në Elbasan? Rama mbledh ministrat e shkarkuar Kreu i qeverisë, Edi Rama ditën e sotme pritet të zhvillojë një takim në qytetin e Elbasanit me të gjithë kabinetin dhe