999 rezultate për

jetĂ

Ndahet nga jeta aktori i madh i humorit, Gëzim Kruja Ndahet nga jeta në moshen 80 vjeçare, “Mjeshtri i Madh”, Gezim Kruja. Kohet e fundit ai vuante nga një semundje e rende,
2 muaj pas ndarjes nga jeta, publikohet surpriza e Kobe Bryant për fansat (VIDEO) Disa kohë më parë lajmi se Kobe Bryant me vajzën dhe disa persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksidenr me h
Ndahet nga jeta kardiologu i njohur kosovar Ka ndërruar jetë kardiologu i njohur kosovar, Sami Gjokaj. Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Basri Sejdiu. ”Me d
KORONAVIRUSI/ Ndahet nga jeta peshkopi i Kishës Ortodokse në Serbi Peshkopi i Valjevës i Kishës Ortodokse Serbe (KOS), 71-vjeçari Milutin, ka vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Qe
Ndahet nga jeta ish deputeti grek që drithëroi parlamenti me fjalimin për Shqipërinë (VIDEO) Ish-deputeti grek Manolis Glezos është ndarë sot nga jeta në moshën 98-vjeçare si pasojë e një ataku kardiak. Ish dep
Ndahet nga jeta sulmuesi i akademisë së Atletikos (FOTO LAJM) Klubi i Atletiko Madrid është dashur të përballet me një lajm mjaft të dhimbshëm. Kristian Minkola, lojtar i akademisë s
COVID-19/ Mjeku Kalo: Rrini në shtëpi, jeta është më e çmuar! Mjeku infeksionist,Tritan Kalo ka përsëritur edhe një herë lutjen drejtuar shqiptarëve për të qëndruar në shtëpi. Kj
Kontakt me mjekun pozitiv me COVID-19 në Dibër, ndahet nga jeta 66-vjeçarja Edhe në Maqedoninë e Veriut fatkeqësisht vijon të rritet numri i personave të prekur nga koronavirusi. Mwsohet se sot
Ndahet nga jeta aktorja e madhe shqiptare (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta aktorja Leze Qena. Është shuar ikona e aktrimit kosovar, Leze Qena, në moshën 85 vjecare, mëngje
Po shpjegonte mësim online, profesori italian ndahet papritur nga jeta Një profesor ka humbur jetën teksa po shpjegonte mësim online studentëve të tij. Ai po mbante leksion me videokonfere
Prifti ndahet nga jeta, dhuron respiratorin e tij për të riun e prekur nga koronavirusi Prifti italian Giuseppe Berardelli hoqi dorë nga respiratori i tij për të shpëtuar një djalë të ri dhe për këtë arsye r
Ndahet nga jeta ish i dashuri i Jennifer Lopez: Kam shumë kujtime me të Ndahet nga jeta ish i dashuri i Jennifer Lopez. David Cruz u nda nga jeta në moshën 51-vjeçare. Lajmi i hidhur u dha nga
Ndahet nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Shemi këngëtari i grupit "Ilirët" dje humbi gruan e tij. Shemsi Krasniqi i njohur për publikun si Shemi, përmes një p
Ndahet nga jeta legjenda e muzikës country (FOTO LAJM) Kenny Rogers, karriera legjendare e së cilit shtrihet mbi gati gjashtë dekada, ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare.
Sot në orën një "ngrin" jeta në Shqipëri, policia jep njoftimin e rëndësishëm Që nga ora 13:00, Shqipqria do të izolohet dhe askush nuk do të lejohet të dalë. Për këtë policia ka bërë një njoftim
Çiljeta Xhilaga i lutet vetëm Zotit në këto ditë të vështira Këngëtarja simpatike Çiljeta Xhilaga ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon”, nga ku ndau eksperiencën e saj në këto
Cikalleshi: Jeta më e rëndësishme se futbolli, ja masat në Turqi Sokol Cikalleshi, sulmuesi i Basaksehir, nuk ka asnjë dyshim që masat e ashpra të marrë, ku përfshihej edhe pezullimi i
Cikalleshi: Jeta më e rëndësishme se futbolli, ja masat në Turqi Sokol Cikalleshi, sulmuesi i Basaksehir, nuk ka asnjë dyshim që masat e ashpra të marrë, ku përfshihej edhe pezullimi i
Si ishte jeta para koronavirusit në tre qytetet më të shtrenjta të botës (FOTO LAJM) Bota po përjeton ngjarje që mund të ndryshojnë thellësisht mënyrën dhe standardin e jetesës me të cilin ishin mësuar, po
Rama nis ditën me videon nga spitali: Këtu lind jeta! Kryeministri i vendi, Edi Rama ka vendosur që ta nisë ditën e sotme me një video nga spitali ku sipas tij, lind jeta.