999 rezultate për

hoteli

Hoteli luksoz i Donald Trump, shpallet si më i miri në botë (FOTO LAJM) Trump International Hotel and Tower, në New York është shpallur si hoteli më i mirë në botë, nga lexuesit e revistave së
Shkoi me të dashurën për pushime, hidhet nga ballkoni i hotelit babai i 3 fëmijëve (FOTO LAJM) Një turist britanik u vetëhodh nga ballkoni i hotelit, nga kati i shtatë, natën e parë të pushimeve ku kishte shkuar me
Ndërtohet hoteli i parë në hapësirë me pamje nga toka (FOTO LAJM) Hoteli i parë i hapësirës është një "hap" larg përfundimit, pasi së fundmi është zbuluar dizajni. Ai do të jetë në formë
Si duket dhoma më e lirë e një hoteli? Justifikon vetëm 9 dollarët (FOTO LAJM) Me vetëm 9 dollarë në natë, kjo çadër e montuar në oborrin e pasmë të një shtëpie në Britani është ndoshta më e lira që
S’ka qenë vetëm? Hoteli luksoz në Londër nxjerr "blof" Gjonajn: Dhoma vetëm për një person Burime nga "Corinthia hotel London" kanë dhënë detaje për Dosja.al në lidhje me rezervimet e bërë nga ministrja e Drejtë
Super luksoz dhe komod, hapet plotësisht hoteli i Juventusit (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, mbrëmjen e djeshme u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që ësh
"Kur do ta shkarkosh Etildën që i shkon hoteli 700 euro/ nata?" Përgjigjet Rama (FOTO LAJM) Lajmi se ministrja Etilda Gjonaj fle në hotele luksoze me 700 euro nata që paguhen me taksat e shqiptarëve ka marrë dhen
Më shumë se 3 orë në luftë me flakët, vdesin 8 persona brenda hotelit Tetë persona humbën jetën dhe 10 të tjerë mbetën të plagosur nga një zjarr që shpërtheu në një hotel mëngjesin e së shtu
Punonjësi i hotelit përdhunon minorenen, arrestohet shqiptari në Korfuz Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz
DENONCIMI/ Kush janë zonjat e PS që shtrihen hamameve të hotelit të Valdrin Pjetrit? Valdrin Pjetri dhe largimi i tij nga drejtimi i bashkisë së Shkodrës pasi u kap nga ligji i dekriminalizimit është kryef
I dënuar për drogë, zbulohet hoteli luksoz i Valdrin Pjetrit në Tiranë (FOTO LAJM) Valdrin Pjetri, fitues i votimeve mono-partiake për Bashkinë e Shkodrës, i cili mund të humbasë mandatin pa e marrë ende
Gjendet trupi i pajetë i shkencëtares britanike, njolla gjaku në çarcafët e hotelit dhe një shënim për të dashurin Shkencëtarja britanike e cila ishte zhdukur për disa ditë është gjetur e vdekur në fund të një lugine në ishullin Grek t
Tatimet nuk falin as hotelin e famshëm në Tiranë, Brace: S’ka me miq Zv/kryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas gjobës që Tatimet vendosën ndaj hotel ‘Rogner’ në Tiranë për shkak se nuk kis
Zgjohet në mengjes në krevatin e saj me një gjarpër Melinda Major ishte në gjumë në dhomën e saj të hotelit në Memphis, Tennessee, mëngjesin se së premtes, kur ndjeu diçka
Luana Vjollca në pushime luksoze, zbulohet çmimi "marramendës" i hotelit ku po qëndron (FOTO LAJM) Pas një periudhe të lodhshme në ekran si prezantuese dhe këngëtare, Luana Vjollca më në fund po bën një periudhë pushimi
Hoteli i dizajnuar të ndërtohet në një shkëmb, i bukur dhe i tmerrshëm Natyra spektakolare e Norvegjisë, bënë që ky vend të ketë pamje të mrekullueshme, andaj kjo edhe i ka inspiruar arkitekt
Petale trëndafili mbi krevatin e dhomës së hotelit, Bleona Qerreti merr surprizën e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet më të komentuar në median shqiptare dhe jo vetëm. Së fun
Ilda nis pushimet në Turqi, ekspozon këmbët nga shtrati i dhomës së hotelit (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri tashmë ka filluar pushimet në brigjet e Antalias në Turqi. Së fundmi gazetarja se
Jo vetëm në Shqipëri, edhe në Majorka turistët kryejnë aktin seksual në ballkon (FOTO LAJM) Dy pushues janë filmuar duke kryer një shfaqje të pahijshme nga ballkoni i katit të parë të një hoteli në Majorka të Spa
Rama i bllokoi hotelin, reagon ish-deputeti i PD Bllokohet në Llixha të Elbasanit hoteli i ish-deputetit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publ