999 rezultate për

helmuar

E rëndë në Peqin, 18 vjeçarja gjendet e vetëhelmuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin. Mësohet se një 18 vjeçare nga familja Hima në fshatin Copanaj në Njësinē
"CIA premtoi 3 milion dollar për të helmuar Enverin", si u servir dosja sekrete në Tiranë A është e vërtetë se Mehmeti Shehu kishte kërkuar 3 milionë dollarë për të vrarë Enver Hoxhën, ose më saktë për të helmu
Nuk shpërtheu bombola! Nëna me dy fëmijët pa jetë mund të jenë helmuar nga ushqimi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ostren, Bulqizë, ku nëna bashke më dy fëmijët e saj janë gjetur të vdeku
Janë "helmuar" të gjithë, ju prezantojmë me sfidën më të re në "Instagram" (FOTO LAJM) "Kiki, do you love me", "10 yeras challenge" dhe tani është rrdha e një sfide të re që po përhapet me shpejtësi. Këng
Ngjarje e rëndë në Berat, 15-vjeçarja pi helm dhe i jep fund jetës Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e parë të vitit 2020 në Urën Vajgurore në Berat, ku një 15-vjeçare i ka dhënë fu
U gjet e pajetë në shtratin martesor, vëllai i Rezartës tregon amanetin e fundit Ngjarja e rëndë që tronditi gjithë Shqipërinë vetëm pak ditë më parë akoma nuk është zbardhur. Edhe pse dihet se ata
Të dielën u martuan e sot helmuan veten, dalin fotot e çiftit në Librazhd Detaje të reja kanë dalë nga helmimi i çiftit të sapomartuar në Librazhd. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Xhyrë.
Flet tezja e të riut që u helmua bashkë me gruan: Jemi shokuar Një ngjarje e rëndë ka shokuar jo pak ditën e sotme gjithë Shqipërinë. Një çift në Librazhd i cili është martuar këtë
Tragjedi shekspiriane në Librazhd: Çifti i ri helmon veten, vajza humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitali
Nëse jeni helmuar nga ushqimi, ja si ta merrni veten në kushtet e shtëpisë Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe
Si t'i mbijetoni një personi të lindur nën shenjën e Akrepit, pa u "helmuar" Prej 23 tetorit kemi hyrë zyrtarisht në shenjën e Akrepit, e për një muaj, duket se do të jetë më fatlumi në mesin e she
Flasin prindërit e nxënësve të helmuar në Bulqizë: Çfarë ka ndodhur në shkollë? Disa nxënës u helmuan sot në një shkollë në Bulqizë. Pas helmimit mësohet se dy nxenes janë dërguar për në Tiranë me
Bulqizë/ 14 nxënës të helmuar, 2 prej tyre nisen me helikopter drejt Tiranës Paraditen e sotme 14 nxënës në Bulqizë përfunduan të helmuar. Nga dyshimet e para mësohet se shkak është bërë përdorimi
Jeni helmuar nga ushqimi? Mësoni si ta merrni veten në kushtet e shtëpisë Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe
Dalin nga spitali zyrtarët e helmuar nga zarfet serbe Të dymbëdhjetë zyrtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që kishin kërkuar ndihmë në Klinikën Infektive të QKUK-së pas
Spitali jep detaje për të helmuarit: Dy gra ishin shtatzëna Drejtoria e ShSKUK bën të ditur se Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare janë lajmëruar 9 pacientë me kruar
Mjekët flasin për gjendjen shëndetësore të 26 zyrtarëve të helmuar me zarfet nga Serbia Me kruraje, djegie e temperaturë janë paraqitur pranë qendrës kryesorë të Mjekësisë Familjare në Prishtinë, 26 zyrtarët
61 nxënës të helmuar në Shkodër, flet pronari i biznesit: Nuk shes sanduiçë Pak ditë më parë, 61 nxënës të shkollës së Postribës në Shkodër shfaqën shenja helmimi. Ndërsa ditën e sotme ka folur
U helmuan nga fast food-i 60 nxënës, çfarë u gjet në ushqimin që kishin konsumuar Pak ditë pasi policia raportoi se ishin helmuar mbi 60 nxënës në Postribë, tashmë është zbardhur shkaku. Pesë ditë m
Kthehen urgjentisht në spital, përkeqësohet situata e nxënësve të helmuar në Shkodër Agravohet situata e nxenesve te helmuar ne shkollen e postribes. Shume prej tyre jane rikthyer ne urgjencen e spitalit t