999 rezultate për

grua

41 vite për të humbur virgjërinë, gruaja merr lajmin e mrekullueshëm (FOTO LAJM) Një grua e cila ka pritur plot 41 vite për të humbur virgjërinë, ka marrë lajmin e mrekullueshëm 1 vit pas martese. A
Meta i përgjigjet flakë Ramës: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin! "Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?" Kështu u shpreh kryeministri Edi Rama për deklaratat e Presidentit Meta, ku nu
Gruaja 36-vjeçare telefonon pa pushim emergjencën, arsyeja do ju habisë Një grua 36-vjeçare nga Ohio është arrestuar nga policia pasi bëri disa telefonata për tu ankuar se prindërit nuk i pagu
4 situata që ulin mundësinë e një gruaje për të ngjizur një shtatzëni Më poshtë do të gjeni disa këshilla të thjeshta se çfarë NUK duhet të bëni në mënyrë që të rrisni shanset për të mbetur
I mori jetën gruas teksa bënte gara me makina, burg të përjetshëm për shqiptarin në Zvicër Gjykata e Landit në Kleve të Zvicrës ka vendosur burg të përjetshëm për shqiptarin nga Kosova pasi përplasi për vdekje n
"U fejova e martova për dy muaj", gruaja tregon jetën e vështirë me bashkëshortin e alkoolizuar Emisioni “Historia ime” në solli ditën e sotme historinë e 46-vjeçares Milika Toska. Ajo është nënë e 3 fëmijëve dhe në
"Gruaja më e re e divorcuar është 10 vjeç", fakte të padëgjuara më parë rreth botës së vajzave Çdo 90 sekonda, një grua vdes gjatë shtatzënisë ose gjatë momentit të lindjes së fëmijës. Gratë përdorin 20.000 fjalë
Pushime me bjonden në plazh, kush është gruaja që ka shoqëruar Sorekan (FOTO LAJM) Është rikthyer përsëri në vëmendje historia rozë, që presupozohej se kishte ndodhur mes ambasadorit të BE-së në Tiranë,
Po shkonte në punë me biçikletë, përplaset për vdekje shqiptarja në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku një grua shqiptare është përplasur për vdekje teksa shkonte
Punët shtëpie dhe jetë nate, milioneri ofron 25 milion dollar për gruan ideale (FOTO LAJM) Jo të gjithë e kanë një partner/e për "Shën Valentin", për disa njerëz kjo nuk përbën problem por disa të tjerë ndihen t
Skandaloze! Ndahet nga gruaja, babai i fëmijës ndryshon emër që t’i shpëtojë detyrimit Irma Elezi nga Kavaja i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi edhe pse gjykata ka vendosur për një detyrim ushqimor, që
Kurti: Në Ballkan më i integruari është sektori i mafias Në Munih të Gjermanisë ka nisur punimet Konferenca për Siguri në të cilën po marrin pjesë liderë të ndryshëm nga bota.
Mundësi për të emigruar në Gjermani, kush mund të përfitojë Ndryshimet në ligj për punëtorët e huaj në Gjermani e kanë shtuar interesimin jo vetëm nga shqiptarët, por edhe shtetasi
Cila grua ju duket më e suksesshme? Mësoni më shumë për personalitetin tuaj Cila grua ju duket më e suksesshme?! Fotografia e parë Nëse mendoni se gruaja e parë është më e suksesshme, atëhe
"19 herë e martuar, thotë jam e virgjër", përballja e papritur e gruas me ish-burrin live në emision Një tjetër histori është bërë publike ditën e sotme në studion e emisionit me "Me zemër të hapur" ku burri ka braktisur
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejlerit i sekuestrohet makina Ditën e djeshme moderatorja Ilda bejleri ka aksidentuar me makinë një 63 vjeçare e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Parandalohet ngjarja e rëndë në Vorë, bashkëshorti kërcënonte me jetë gruan Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Vorë ditën e sotme. Një burrë ka kërcënuar me armë për ta vrarë bashkëshorte
Flet gruaja e aksidentuar nga moderatorja Ilda Bejleri: U largua duke i dhënë gaz makinës Një ditë më parë moderja e njohur sportive Ilda Bejleri ka aksidentuar 63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila ndodhet aktual
Shkrumbohet nga flakët stani në Vlorë, digjet brenda një grua Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku si pasojë e një zjarri që ka rënë në një stan, ka humbur j
Aksidentoi gruan në Tiranë, Ilda Bejleri merret në pyetje Policia e Tiranës ka shoqëruar moderatoren e njohur të sportit, Ilda Bejleri, e cila u përfshi dje në një aksident, rapo