999 rezultate për

gazetari

Gazetari: Rama zëvendëson Fletoren Zyrtare me rrjetet sociale Nga Andrea Cama Facebook është rrjeti social më popullor në Shqipëri—sipas të dhënave të vetë kompanisë, ka mbi 1,4 m
U dhunua në protestë, gazetari tregon pse zgjodhi të heqë pantallonat para Ramës Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një
Befason gazetari i njohur shqiptar: Shkoj tek shtëpitë e të tjerëve dhe bëj ligjin Gazetari Ervin Kurti ka ndarë detaje nga marrëdhënia e tij me miqtë. Teksa në një studio televizive po flitej për marrëd
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
Gazetari shqiptar tregon situatën e vështirë: Isha aq keq, i këputur, po të prisja kisha mbaruar punë! Gazetari Ervin Kurti ka treguar një episod të pakëndshëm që i ka ndodhur vitin e shkuar teksa flitej në "Ftesë në 5" për
Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Persona të gatshëm për të vrarë shëtisin në Shkodër Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë vetëm pak minuta më parë një postim në rrjetin social Facebook ku ka paralajmë
Gazetari gozhdon Lleshajn: Nuk je burrë i besës, policët e tu dhunuan gra e të rinj Nga Sokol Bregu: Nëse do të doja ndonjëherë në jetë qe tek nje polic të shihja një fytyrë, larg qoftë të ishte jotja.
U përleshën me policinë, gazetari dhe ish-deutetja dalin nga komisariati Lirohet nga Policia ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka dhe gazetari Alfred Lela. Të dy u ndaluan pak orë më parë gjatë p
Shembja e Teatrit, dhunohet gazetari Alfred Lala (FOTO LAJM) “Poshtë diktatura, poshtë diktatura” janë thirrjet e qatetarëve të cilët I janë drejtuar bashkisë së Tiranës mjaft të re
Artan Hoxha: Mesazh urimi nga Habilaj, si tentoi prokuroria të fusë në kurth Çelën Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje në lidhje me dorëzimin e Jaeld Çelës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës duke the
Hoxha për policin që preku vajzën në rrugë: Ka bërë arrestime të bujshme, është gjysh Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e ditëve të fundit me policinë e shtetit. Jo më larg se dje dis
Rrëfimi i pazkontë i gazetarit shqiptar: Jam poligam, nuk mbaj dot vetëm një lidhje (VIDEO) Bledi Strakosha, është një nga figurat më të hershme të televizionit shqiptar me plotë 29 vite karrierë, por njëkohësish
Bashkëshortja e gazetarit të vrarë Jamal Khashoggi i shkruan letër tifozëve të Newcastle Bashkëshortja e gazetarit të vrarë Jamal Khashoggi, i ka shkruar letër të hapur tifozëve të klubit të Premier Leagues së
Rrëmbeu djalin e gazetarit, kush është Titi i rrezikshëm që trazoi Greqinë Astrit Hasani është një shqiptar i rrezikshëm që qëndron pas një grupi kriminal në Greqi dhe vepron në zonën e Athinës.
OVL-UÇK reagon ndaj publikimit të videos nga gazetari maqedonas Gazetari maqedonas, Zoran Bozhinovski, ka ndarë një video në Facebook, ku shihen disa persona në një veturë. Sipas ga
Vrasës në qarkullim, Artan Hoxha tregon qytetet më të frikshme në Shqipëri Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar qytetet me nivelin më të lartë të kriminalitetit në vend. I ftuar në “Provokacija”, Hoxh
Gazetari publikon skandalin: Godina e re e Drejtësisë u ble nga qeveria 6 herë më shtrenjtë sesa u ndërtua Gazetari i ekonomisë, Klodian Tomorri ka publikuar detaje të reja mbi blerjen e godinës së re të Drejtësisë. Sipas ga
Gafë në kohë karantine, gazetarit të njohur i zbulohet tradhtia LIVE (VIDEO) Karantina po i zbulon sekretet shumë personave, midis tyre edhe publikë. Gazetari spanjoll Alfonso Merlos është turpë
E fejuara e gazetarit të vrarë kërkon të ndalohet shitja e Newcastle, shkak krimet e kryera ndaj burrit të ndjerë E fejuara e gazetarit të vrarë në Turqi në vitin 2018, Jamal Khashoggi ka kërkuar nga Premierliga që të parandalojë shit
"Qetësia para furtunës", gazetari tregon si janë përgjuar kriminelët në karantinë Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme më studion e lajmeve se Policia Gjyqësore dhe Polica Krimi