999 rezultate për

foto

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme janë regjistruar lëkundje tërmeti në Korçë. Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 22:06 dhe kanë qenë të
"Vajzat pinin vetëm Whisky", Kostaq Papa më në fund poston foto kur ishte me kaçurrela (FOTO LAJM) Deputeti Kostaq Papa, është një ndër deputetët më të komentuar të opozitës së re në Kuvend dhe për këtë mjaftoi vetëm he
Theu çdo paragjykim! Kjo vajzë shqiptare arrin majat në Greqi dhe të gjithë po çmenden (FOTO LAJM) Kristiana Skura, ish-Miss Shqipëria në vitin 2016, është bërë lajm kryesor në shtypin rozë të Greqisë. 24-vjeçarja sh
Strakosha nuk fshihet, po shijon pushimet me modelen bukuroshe (FOTO LAJM) Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin spor
Lum shqiptarët për qeveritarët! Vangjush Dako drekon tek Nusreti, 1300 dollarë bifteku (FOTO LAJM) Ai që sot duhej të ishte përballë drejtësisë për shumë leje ndërtimesh që ka dhënë pa kriter, duke sjellë edhe një tragj
Pamjet emocionuese, shfaqen delfinë në Gjirin e Ftelesë (FOTO LAJM) Në ujërat e Gjirit të Ftelesë, në kanalin e Korfuzit, afër Ksamilit janë parë të notojnë delfinë. Të renditur të tret
Këto dy vajza bënë një pasuri të tërë me këtë ide brilante (FOTO LAJM) Shumë vajza të reja kanë shumë vështirësi për të gjetur punë, por dy vajzat të reja kanë treguar se me një ide fare të t
FOTO/ Ky është fenomeni i pazakontë që po ndodh shpesh në qiejt e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq. Ai ka vizituar nga afër
Tërmeti i nëntorit i mori shikimin, COVID-19 vret pedagogun e njohur (FOTO LAJM) COVID-19 ka marrë jetën një pedagogu të njohur në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se si pasoje e infektimit me COVID-1
Dalin pamjet! Turqia dërgon 25 anije ushtarake përballë ishujve grekë (FOTO LAJM) Situata mes Turqisë dhe Greqisë vazhdon të jetë e tensionuar. Dy vendet kanë mosmarrëveshje për shkak të pretendimev
Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani (FOTO LAJM) Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyv
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM) "Tërmeti ishte një fatkeqësi, por fakti se me qindra qytetarë vazhdojnë të ndjejnë pasojat është një zgjedhje e qeverisë
Ju kujtohet "Zorro"? Aktori rrëfehet se është infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Antonio Banderas, i njohur gjerësisht me rolin e Zorros në filmin e “Maska e Zorros”, është prekur nga
EUROPA LEAGUE/ Manchester United – Copenhagen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen. Manchester United dhe Copenhagen vihen
EUROPA LEAGUE/ Inter - Leverkusen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bayer Leverkusen. Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë n
Alarm mes Turqisë dhe Greqisë, mblidhet urgjent kabineti qeveritar në Athinë (FOTO LAJM) Termometri në Egje është rritur pas sfidës së re që mori Ankaraja të hënën në mëngjes. Me Navtex të aktivizuar dhe të vl
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM) Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë po jua themi ne: printi i lopës! Edhe pse duket
Reja e pazakontë pushton qiellin, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Qielli i Meksikës është ndritur nga një re e mahnitshme është fotografuar në qiellin e Neë Mexico, që me të vërtetë duke