999 rezultate për

filmit

Ermali tregon prapaskenat e nxehta të filmit, Encën e pritën më rënkime në Tropojë Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë zbarkuar sot në zyrën e
Pas "sherrit" të bujshëm, zbulohet nëse do jetë Besi në premieriën e filmit të Ermalit (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku në fund të vitit që lamë pas patën një përplasje publike që bëri bujë në media. Shkak u bë
Jo me "Xing me Ermalin", Mamaqi rikthehet në "TV Klan" me projekt të ri (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermal Mamaqi tregoi arsyen që e detyroi të shkëputet nga “TV Klan” dhe emisioni
Sot aktori i madh shqiptar ka ditëlindjen, mësoni sa vjeç mbush Sot ishte ditëlindja e një prej aktorëve më të spikatur të kinematografisë shqiptare, Ndriçim Xhepa, i cili ka mbushur 6
S'u pagua asnjë lek, zbulohet roli i Ramës tek filmi i Ermal Mamaqit Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ftuar në “ëake Up” ka folur për filmin e tij “I love Tropoja”. Teksa fliste për filmin e
A do shkojë Bes Kallaku në premierën e filmit të Ermal Mamaqit? Përgjigjet moderatori (VIDEO) Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e fi
Si i zgjedhin linjat ajrore filmat për udhëtarët? Ekipet individuale zgjedhin përmbajtje argëtuese për pasagjerët gjatë fluturimit, por ka disa që diskutojnë në detaje fi
Ceremonia e rëndësishme e filmit, kush fitoi në Critics’ Choice Awards Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edicioni i 25-të i ndarjes së çmimeve Critics’ Choice Awards. Ceremonia ceremoni u d
Historia e errët e një klouni, "Joker" nominohet në 11 kategori Është historia e errët e klounit Arthur, një figurë kontraverse, ajo që ka marrë numrin me të madh të nominimeve nga aka
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
12 filmat që priten të dalin në vitin 2020 dhe do të pushtojnë kinematë Industria e filmit po kalon drejtpërdrejt në dekadën e re, duke e kaluar shkopin në një gjeneratë të re. Ata do të zgjer
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
"Lezeti Falcos", Rasheli rrëmben vëmendjen në premierën e filmit (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e fmashme si velinë në "Xing me Ermalin" për të arritur së fundmi rolin e aktores në filmin e Bes K
Emocionon Bes Kallaku: Nuk isha aty kur qëndroi në këmbë, kur thirri baba (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e filmit "Falco" që pati premierën. Aktori shprehet falenderues nda
"Nga hajdut në politikan!" Historia e filmit të Bes Kallakut na duket e njohur (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka folur së fundi për subjektin e filmit të tij të ri “Falco” në një intervistë ekskluzive për “RTV Ora”.
Më në fund! Publikohet traileri i filmit gjerman dhe zbulohet roli i Noizy-t (VIDEO) Prej disa vitesh Noizy ka njoftuar fansat e tij se është duke punuar për një rol në një film gjerman. Ai ka zbuluar s
Besi zbulon prapaskenat e filmit, Bleona ngatërron tekstin dhe do shkriheni (VIDEO) Bes Kallaku na ka premtuar se filmi i tij i ri “Falco” do të jetë super dhe do të na shkatërrojë së qeshuri! Filmi do
"Do t’ju thyhen brinjët së qeshuri", Bes Kallaku publikon trailer-in e "Falco-s" (VIDEO) Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri “Falco The Movie” që pritet të dalë shumë shpejt në kinema.
Ju kujtohet Aleku i filmit "Bidai", aktori sot është fiksimi i vajzave dhe do çuditeni (FOTO LAJM) Mendoj se shumica prej jush e keni ndjekur telenovelën më të suksesshme turke “Bidai” dhe mendoj se kurioz të shihni Ale
Në ditën e lançimit të filmit të tij, ndërron jetë aktori i serialit të famshëm amerikan (FOTO LAJM) “El Camino” është riprodhimi në formën e një filmi i serialit të famshëm “Breaking Bad”, ku në rolin e Ed është aktori i