999 rezultate për

euros

Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
Marramendëse, kjo është shuma që Ronaldo do të marrë nga kontrata e re me "Nike" Cristiano Ronaldo mund të quhet patjetër një makineri parash, pasi nga zbulimi i fundit që ka bërë “Der Spiegel” portuge
10 kryetarët më të pasur të komunave në Maqedoni "peshojnë" 30 milion euro Dhjetë kryetarët më të pasur të komunave në Republikën e Maqedonisë së Veriut peshojnë rreth 30 milionë euro. Ndër ata,
Shkon në Fushë Krujë për të shitur makinën 30 mijë euroshe, shqiptarit nga Kosova i ndodh e papritura Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fushë-Krujës. Një shtetas nga Kosova ndodhej në Sh
Rënia drastike e euros, VOA: Para të pista në qarkullim Gjatë këtij muaji monedha BE-së Euro arriti në Shqipëri minimumin historik përballë lekut në 12 vitet e fundit, dhe ka h
"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymar
Me nëndetëse, laborator dhe helikopter: Superjahti 10 milion eurosh (FOTO LAJM) Një superjaht që është në gjendje të lundrojë në të gjithë botën, me nëndetëse, helikopter dhe laborator shkencor brenda
Pse mi ke sjellë 50 euroshe? Videoja që skandalizoi Maqedoninë (VIDEO) Politika e Maqedonisë së Veriut vijon të tronditet nga përgjimet e fundit, të publikuara nga mediat italiane, që dëshmoj
Maqedoni, rritet çmimi i naftës Çmimi me pakicë i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri prej nesër do të rritet për 0,50 denarë për litër, ndër
Euro shënon rënien historike (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët euro u këmbye sot në tregun e këmbimit poshtë kuotës se 121 lekëve duke ju afruar nivelit më të ulë
Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijra euroshe në Mykonos (FOTO LAJM) Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Myk
Eurostat: Islanda, vendi më i shtrenjtë Burimet e nxehta të Islandës nuk janë e vetmja gjë që i bën turistët të djersijnë, pasi një shikim mbi faturën e hotelit
Eurostat/ Shqipëria, më e shtrenjta në rajon për çmimet e ushqimeve Megjithëse shqiptarët janë më të varfrit e Europës duke regjistruar të ardhurat për frymë dhe konsumin më të ulët, kur v
Qeveria insiston se turizmi ka rritje, Eurostat nxjerr shifrat: Shqipëria e fundit në rajon Turizmi është një nga sektorët prioritarë ku po mbështetet ekonomia e vendit, por krahasuar me rajonin Shqipëria, së bas
Dortmund ofron 15 milion euro për Mandzukic Borussia Dortmund nuk heq dorë nga sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic. Klubi gjerman, në fakt, po përgatit një
Ish-mesfushori i Real Madridit i apasionuar pas pokerit, humb 61 milion euro Gjatë karrierës së tij të gjatë ka veshur fanellat e Velje, Hamburg, Everton, Real Madrid dhe Cetlic, para se të varte k
Eurostat: Shqipëria me tkurrjen më të madhe të popullsisë (FOTO LAJM) Varfëria dhe më pas liria për të lëvizur e kanë nxitur një pjesë të popullsisë së Ballkanit të emigrojë, por në Shqipër
Interi vihet pas lojtarit që preferohet nga Conte Në pritje të ndeshjes vendimtare të së dielës përballë Empolit në “San Siro”, drejtuesit e Interit po vijojnë punën për
Leku i drogës "vdes" shqiptarët e ndershëm, kaq u katandis euro sot (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët ka humbur sërish pikë në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, n
Jonida Maliqi i përfaqëson shqiptarët me flamurin e LGBT në Eurosong (VIDEO) Jonida Maliqi është dërguar nga RTSH me fonde publike në Izrael për të konkurruar në Eurovision. Ajo ka shkelur në t