999 rezultate për

euro

Ofertë 2 milionë euro, Baren e duan në La Liga Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat spanjolle. Bëhet fjalë për të ardhmen e mesfushorit të Kombëtares, Ke
Tërmeti detyron qeverinë të dalë për një eurobond prej 560 mln eurosh Qeveria do të dalë në tregjet botërore për të kërkuar financimin e një Eurobondi me vlerë 560 milionë euro në Maj të kët
3.4 milionë euro në "Toyota Yaris", gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro. Gjykata ka vend
PD për 64 milion euro humbje të OSHEE: Janë futur në xhepat e Ramës dhe njerëzve të tij Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Grabitet shtëpia e ministrit në Kosovë, hajdutët marrin bizhuteri dhe 100 euro Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës në Kosovë, Pal Lekaj ka rënë pre e disa grabitësve që i janë future në shtëpi
Rama lë Kryeministrinë të shkatërruar, çfarë strategjie fshihet pas kësaj derexheje? Një nga synimet kryesore të Ramës gjatë periudhës së tërmetit ishte një marketim i fuqishëm politik i cili i dha një shk
Juventusi në "luftë" me gjigandët europianë për yllin italian Mediumet italiane kanë zbuluar se Juventusi është futur në garë për ta transferuar yllin e ri të Brescias, Sandro Tonali
Kupa e Afrikës 2021 penalizon klubet europiane Kupa e Afrikës 2021 do të zhvillohet në Kamerun dhe është publikuar edhe kalendari për këtë event madhor. Edicioni i vit
Një tjetër futbollist largohet nga Milani, i thotë "PO" gjigandit turk Milani ka larguar një tjetër futbollist. Ricardo Rodriguez i ka thënë "po" transferimit te Fenerbahce për 4 mln euro
Plot 110 milion euro, sot nënshkruhet marrëveshja për autostradën Shkup-Bllacë Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të nënshkruhet Marrëveshje për ndërtim të dy kilometrave të para
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës transferohet te Schalke 04 Jean-Clair Todibo i është bashkuar zyrtarisht Schalke 04 në huazim me opsion blerjen për 25 milionë euro, por Barcelona
OSHEE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Në Maj qeveria do të kërkojë 507 milionë euro borxh Ministria e Financave parashikon që në muajin Maj të dalë në tregjet ndërkombëtare për të marrë borxh, përmes emetimit t
ZYRTARE/ Napoli transferon yllin e La Liga-s Napoli ka firmosur zyrtarisht me mesfushorin sllovak, Stanislav Lobotka. 20 milionë euro i ka kushtuar skuadrës së Gatus
Doktori mbush me shpresë Zaniolon: Do jetë gati për EURO 2020 Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo, kaloi me sukses ditën e hënë operacionin në gju. Italiani u dëmtua në minutën e 36-t
Mbushi dhomën me modele, si i bleu Berluskoni për 5 milion euro Seanca e radhës e Procesit “Ruby” kundër ish-kryeministri Silvio Berlusconi gjatë të cilit janë bërë deklarime shokuese
Barcelona parakalon Realin, bëhet ekipi më i pasur në botë Askush nuk mund të prekë klubin katalan, që fiton më shumë se kushdo tjetër, madje edhe se ekipet e mëdha të Premierligë
25 mijë euro në xhep, shqiptarëve u ndodh e papritura në doganë Policia kufitare në Kapshticëka sekuesteuar një shumë prej 25 miijë euro, me qëllim parandalimin dhe goditjen e paligjsh
Fuoristrada, OSHEE kërkon makina me qira për 3.8 milion Euro Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike do të rinovojë kontratën e qiramarrjes së mjeteve operacionale dhe për k
Thesaret e Igli Tares! Mbreti "Mida" që nxjerr "flori" për Lacion Igli Tare nuk kishte absolutisht asnjë plan për t’u bërë drejtor sportiv. Ishte fundi i qershorit 2008, kur ai u paraqit