999 rezultate për

emisionin

Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
Nuk ka më "Hell's Kitchen"? Renato Mekolli braktis emisionin e largohet nga Shqipëria (VIDEO) Një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri ishte "Hell's Kitchen". Por këtij formati i ka ardhur fundi pasi shefi Ren
Plas sherri live në emisionin shqiptar, i ftuari i dënuar për mashtrim përplaset me gazetarët (VIDEO) Ledian Muçaraku, i njohur tashmë pasi jepte lekë me fajde, ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, përballë gazet
Marina Vjollca vihet përball videos së 10 viteve më parë, sa ka ndryshuar moderatorja (VIDEO) karriera e Marina Vjollcws ka startuar nw Top Channel, nw stacionin televiziv ku moderatorja ka patur edhe njw karrier m
Me dekolten e egzagjeruar, kështu u shfaq në emision moderatorja e sportit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet
Rama flet LIVE në emisionin italian: Nuk mund të rrinim duarkryq (VIDEO) Kryeministri Rama u lidh vetëm pak minuta më parë në një lidhje ne Skype me emisionin e njohur italian Rai 3. Ai u py
I përmendin emrin në emision, Aida Shtino reagon ashpër ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Më 14 Mars, në emisionin e Arbana Osmanit "Dua të të bëj të lumtur" pas 53 vjetësh një burrë takoi për herë të parë nën
Plas sherri, Aida Shtino i përvishet Arbana Osmanit: Asnjë pikë etike s'keni! (FOTO LAJM) Pavarësisht mungesës për shumë vite në televizion, Aida Shtino njihet si moderatorja e "Njerëzve të Humbur", emision i c
Arjan Çani e nis ndryshe emisionin, merr masa drastike në studio Pandemia e koronavirus i njohur ndryshe si COVID-19 ka bërë që televizionet të marrin masa të rrepta për të parandaluar
Koronavirusi mbyll emisionin televiziv, në vetëkarantinë edhe gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Koronavirusi ka prekur edhe stafin e emisionit të famshëm “Le Iene”, emision që u bë i njohur për publikuar shqiptar pas
Kishte kaq kohë që po punonte, Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit? (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte pr
Plane të mëdha për emisionin e ri, Roza Lati heq dorë akoma pa filluar (VIDEO) Pak kohë më parë Roza Lati njoftoi se do të sillte në ekran një emision të ri. Roza shprehej entuziaste për këtë proj
Kelvi Kadilli lë emisionin në mes, e zëvendëson Arjon Muça “Ditë e Re” nisi si emisioni i ri i mëngjesit në RTV Ora nën drejtimin e Arjola Shehut dhe Kelvi Kadillit. Por, duket se
Plas në emisionin shqiptar: Flavio është gay, do ta kisha zgjedhur për grua (VIDEO) Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka r
"S'mbaja dot më", Samanta Karavella flet publikisht për sherrin me Ronelen dhe Zerkën (VIDEO) Samanta Karavella së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “3-shat”. Ajo ka folur për projektet dhe jetën e saj dhe ndë
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO) Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizio
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
Elisa Spiropali: Performanca në Opinion, ai është Rama i vërtetë! “Spektakli” i Edi Ramës mbrëmë në emisionin “Opinion” prej 24 orësh është bërë hit në rrjetet sociale në vend. Pikërisht
"Të laj e të lyej, jam i 99-ave", policia arreston mësuesin që ngacmoi s*ksualisht nxënësen “Në lidhje me rastin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ “Stop”, ku bëhej fjalë për ngacmimin seksu