999 rezultate për

djali

"Takimi i fshehtë me Titon", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet e ish-ministrit Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
E rëndë në Ferizaj, djali dyshohet se vrau nënën Një vrasje po dyshohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Rrustem Statovci” në Ferizaj. Rastin e ka konfirmua
Dëshmia e djalit të ish-ministrit Balluku: Përse e eliminuan babain tim dhe raportet me Enverin Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Gjendet pa shenja jete e moshura, djali shoqërohet në polici Një 67-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Viktima jetonte vetëm me djalin e saj në rrugën “Gjon Kastr
DETAJET/ Babë e bir u plagosën pasi dolën nga shtëpia, djali sapo ishte kthyer nga Spanja Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me plagosjen në Fushë-Krujë, në fshatin Larushk ku u plagosën babë e bir. Shef
Zbulohet arsyeja që i kushtoi postin zv.komandantit të Forcës Detare: Një dasmë! (VIDEO) Shfrytëzimi i detyrës dhe privilegjimi i civili si djali i një ish- ushtaraku, ka sjellë shkarkimin nga detyra e zv/ kom
DETAJET/ Horror në Pogradec, djali vret nënën e trupin ia var në derë Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Një 44 vjeçar ka qëlluar me thikë nënën e tij të cilës i
Makrabe! Djali qëllon për vdekje të ëmën në Pogradec Një ngjarje makabre ka ndodhur në Pogradec ku sipas raportimeve të para, djali i ka marrë jetën nënës së tij. Policia
I mbijetuari rrëfen tmerrin në det: Djali u përpoq të shpëtonte mamanë Moti i keq mund të ketë shkaktuar një tragjedi ditën e sotme në Himarë. Një varke me 4 pjestarë është përmbysur për
Familjen e zë furtuna në det: Djali e babai dërgohen në spital, gruaja nuk gjendet Katër pjesëtarë të një familje janë kapur nga furtuna në det paraditen e sotme në Himarë. Mësohet se tre prej tyre, k
Motra e nxjerr zbuluar, Lori Hoxha dhe djali i biznesmenit nuk janë ndarë (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari njihen si një nga çiftet më jetëgjatë në showbizin shqiptar. Ata janë njohur që të veg
Virale: Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vëmendjen e të gjithëve (VIDEO) Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i
"Nuk do ta lë djalin pa dasmë", familjarë dhe pronarë lokalesh korruptojnë policinë Nëse ju ka qëlluar të shikoni foto apo video dasmash në rrjetet sociale këto ditë, dijeni që nuk jeni të vetmit. Edhe ps
E dhimbshme! COVID-19 i merr jetën djalit shqiptar vetëm 13-vjeç Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur sot se në mesin e viktimave që kanë ndërruar jetë si pasojë
Infektohet me COVID-19 djali i një drejtuesi të lartë Dy raste te reja janë infektuar me COVID-19 në Sarandë ditën e sotme. Njëri rast ka rezultuar në fshatin Fushë-Verri
Udhëtoi nga Shqipëria, gruaja me COVID-19 infekton burrin italian dhe djalin Një grua shqiptare ka infektuar familjen në Itali pasi udhëtoi nga Shqipëria drejt Italisë. Një familje në Itali ka r
Zbulohet amaneti që la Enver Hoxha para se të vdiste: Nusen e djalit (FOTO LAJM) Djali i ish-udhëheqësit komunist Enver Hoxha ka rrëfyer amanetin e fundit që i dha babai i tij 9 ditë para se të vdiste.
Fatma dhe Alfio prezantojnë për herë të parë djalin e tyre Fatma dhe Alfio zgjodhën ta mbanin sekret portretin e bebushit të tyre, deri më tani. Për herë të parë çifti na prez
Historia tronditëse e gruas së varfër: Djali 5-vjeçar më thotë s’ke bukë të më japësh Vera Huqi, 45 vjeç dhe banuese në Tiranë, ka kërkuar ndihmën e emisionit “Fiks Fare”. Ajo është në një gjendje të vështi
Arbana dhe Eduarti plane të mëdha pasi të vijë në jetë djali: Dasëm në Bogë! (FOTO LAJM) Përmes një postimi në “Instastory”, moderatorja e njohur Arbana Osmani ka treguar se lindja e bebit të dytë po afron, nd