999 rezultate për

deputetja

Ish-deputetja e PD: Rama gënjen, në Shqipëri ka më shumë të vdekur nga koronavirusi Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi deklaroi se shifrat reale të víktimave nga koronavirusi janë më të larta. Sipas sa
Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Ish-eurodeputetja: Po silleni si në të kaluarën kriminale, turp për Veliajn dhe shefin e tij Ish eurodeputetja Doris Pack ka qenë e ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar. Përme
Përlasja për shembjen e Teatrit, shoqërohet në polici ish-deputetja Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka është shoqëruar sot në polici, pas përplasjes për shembjen
Deputetja italiane: Bill Gates ka plan të ulë popullsinë me 15%, sterilizoi miliona gra dhe paralizoi 500 mijë fëmijë Deputetja italiane, Sara Cunial ka mbajtur një fjalim trònditës në lidhje me ndërhyrjen e miliarderit Bill Gates në çësh
Deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian pjesë e listës së 30 grave më frymëzuese Arba Kokalari është zgjedhur në listën e një prej 30 grave drejtuese më frymëzuese në Suedi sipas renditjes së Sweden’s
''Pulë e keqe'', deputetja ofendon publikisht Vjosa Osmanin Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu e ka quajtur “pulë të keqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani, pasi ajo ka dalë kundër
E cilësuar si deputetja më e bukur, Duda Balje mbulohet për Ramazan (FOTO LAJM) Deputetja e Kosovës, Duda Balje, është cilësuar prej kohësh si një politikanet femra më tërheqëse në Kuvendin e Kosovës,
Shqiptarët në izolim, Rudina Hajdari thyen rregullat e shkon në plazh? (FOTO LAJM) Rudina Hajdari ka shkelur masat kundër COVID-19. Vetë deputetja demokrate Hajdari ka postuar në rrjetin social, Insta
Deputetja e PDK-së kërcënohet me vdekje Deputetja e Partisë Demokratike në Kosovë, Eliza Hoxha, është kërcënuar me jetë. Një qytetar ka shkruar në profilin e t
"Nuk më bën zemra të them lamtumirë", ish deputetja e LSI humb të ëmën (FOTO LAJM) Sot për Nora Malaj është ditë zie. Ish deputetja e Lsi ka humbur të ëmën pasi qëndroi e intubuar në spitali pas godit
Eurodeputetja gjermane reagon ndaj masave të Qeverisë Kurti: Ktheju Kushtetutës Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon Taubadel ka reaguar lidhur me masat e reja të vendosur
Deputetja e PS bën gafën e rëndë: Uron shqiptarët për Krishtlindjet në prill! (VIDEO) "Me qenë se sot është nata e Krishtindjeve, dua të uroj të gjithë komunitetin katolik, gëzuar Krishtlindjet qofshin të b
Qeveria Rama i refuzon demokrates pagën e luftës: Nuk i funksionojnë trutë! Ish deputetja e PD, Arbjola Halimi denoncon refuzimin që ka marrë pasi ka aplikuar për të ashtuquajturën "paga e luftës"
Vetëvendosja: Vendi do të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila deklaron se pas mocionit të mosbesimit për qeverinë “Kurti”, Kosov
Duket si në kohë koronavirusi, ish-deputetja publikon pamje dhune nga supermarket (VIDEO) Ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të mbizotërojë jetën, janë bërë virale shumë video të blerësve të panikosur që g
Deputetja e LDK-së ngre alarmin: Qeveria i fshehu mbrëmë 21 raste të koronavirusit Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka deklaruar se duhet të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës. Sipas saj, Qeveria
Deputetja e PS e pranon: Djali im është pozitiv me koronavirus, nuk e di si është infektuar Mbrëmjen e sotme burime për Albeu.com bënë me dije se një ndër personat i infektuar me COVID-19 është dhe djali i depute
Deputetja shkon me maskë në Kuvend nga frika e koronavirusit, "plas" debati në sallë Përdorimi i maskave kundër koronavirusit është bërë shkak debati në Kuvendin zviceran. Në fillimin e seancës së djeshme
I dëmtohet vetura deputetes Aleksandrova: Dua hetim të plotë Persona të panjohur kanë dëmtuar veturën e deputetes Emilija Aleksandrova e cila i takon grupit të pavarur të VMRO-DPMNE