999 rezultate për

demokrate

INTERVISTA/ Ministri shqiptar i Zaevit: Partia jonë, e dytë tek shqiptarët Ministri Edmond Ademi është në LSDM-në e Zoran Zaev që nga viti 1992. Ademi thotë për emisionin “Ballkan” në Abc News se
Marrëveshja e fshehtë Rama-Basha, Topalli tregon çfarë u kurdis mes tyre Edhe demokratët e "vjetër" kanë mbetur pafjalë nga marrëveshja surprizë mes maxhorancës dhe opozitës sot për Reformën Zg
Diskutohet për marrëveshje, Patozi thumbon demokratët Ditën e sotme tryeza për Reformën Zgjedhore mblodhi Oerd Bylykbashin në emër të PD, Petrit Vasilin në emër të LSI-së, Da
Konflikti me Iranin: Trump fajëson Obamen Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ishte i qartë se kë fajëson rreth krizës me Iranin, ish ad
Pasi tha se Albin Kurti mund të eleminohet, kërkon falje anëtari i Nismës Anëtari i Nisma Socialdemokrate, Haxhi Hoti, ka kërkuar falje publike pas komentimit në Facebook ku tha se Albin Kurti i
"Demokratët e qelbur më hoqën nusen nga puna", Rama i përgjigjet të moshuarit Ditën e sotme Rama pati disa takime me banorët në Laç, ku iu përgjigj disa pyetjeve në lidhje me kohën që do të marrë pr
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
IKMT në aksion, gati shembja e 33 objekteve Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka filluar shembjen e objekteve ndër to banesa dhe lokale në zonën e Una
Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM) Të veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit. Fotografi Agim Rama ka kapur
E shkarkuan me votë, Rudina Hajdari s'pranon vendimin e demokratëve Pavarësisht shkarkimit, Rudina Hajdari nuk ka ndërmend të heqë dorë nga kryesia e grupit të PD. Pas njoftimit në rrj
Demokratët shkarkojnë nga pozicioni i rëndësishëm Rudina Hajdarin Rudina Hajdari është shkarkuar nga drejtimi i grupit Parlamentar demokrat në Republikën e Shqipërisë. Në vend të saj
"Pjesë e bandës siçiliane", Babani i përgjigjet dokumenteve të demokratëve Kryebashkiaku i Vaut te Dejes, Mark Babani reagoi sot pas akuzave tw demokratwve, sipas tw cilwve ai ka qenw pjesw e njw
I dënuar në Itali! Babani reagon ndaj akuzave të demokratëve Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguarndaj akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dë
Kajmaku i Vorës i përgjigjet demokratëve me fjalët e Jezusit: Unë jam e vërteta Kryetari i Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku, iu përgjigj akuzave të demokratëve, duke nënvizuar se nuk është arrestuar dhe
Situata në Shkodër, PS ndryshon strategji Partia Socialsite ka vendosur të ndryshojë në momentin e fundit vendin ku do të mbahet mbledhja për konstituimin e kësh
Rama "shiti" Valdrin Pjetrin, por demokratëve nuk iu del inati Reagimi i fundit i Ramës mbi dokumentet e nxjerra nga PD sipas të cilave Valdrin Pjetri ka qenë i arrestuar dhe dënuar n
Ish-sekretari i Përgjithshëm vazhdon të kritikojë Bashën: E nxori PD jashtë çdo sistemi! Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani vijon që të lëshojë kritika të forta në drejtim të Lulzim Bashës për
Ndërroji ndonjëherë! Fansi kap mat vajzën seksi të ish-deputetes demokrate (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale me fotot e saj, por duket se jo
Vajza e ish-deputetes demokrate nuk përmbahet në Instagram (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekte. Herë pas here bu