999 rezultate për

dasma

Me foto të papublikuara nga dasma, Jonida ka fjalët më të bukura për ditëlindjen e Besnikut Bashkëshorti i moderatores Jonida Vokshi feston sot ditlëindjen. Besnik Krapi mbush 33 vjeç dhe Jonida ka vendosur t
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM) Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u
Dashje pa dashje, Armina na tregoi kur do të bëhet dasma me Shkëlzenin Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
Babai shqiptar vdiq në aksident pas dasmës së vajzës, mediat italiane i rikthehen tragjedisë Mediat italiane i janë rikthyer tragjedisë së djeshme të familjes shqiptare, e cila u aksidentua teksa kthehej nga dasma
Kthehet nga dasma e vajzës, babai gjen vdekjen Një aksident rrugor i mori jetën një shqiptari në Itali. 65-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte d
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Dasma VIP "tradhton" Ledri Vulën, publikohen pamjet përqafuar me Sarën (VIDEO) Ledri Vula është shumë i dashuruar dhe më në fund kemi mundësinë ta vërtetojmë këtë që thamë! Ai tregohet shumë i rez
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftua
Kemi dasmë! Stilisti i njohur shqiptar kurorëzohet me martesë (FOTO LAJM) Teksa ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Ditë e Re” në “Ora News”, stilisti i njohur Niko Komani ka dhënë laj
Përgatitjet e fundit, Jonida është kujdesur që dasma të shkëlqej (FOTO LAJM) Ditën e sotme Jonida Vokshi dhe partnerin i saj, aktori dhe producenti kosovar, Besnik Krapi, do të celebrojnë dashurinë
5 dasmat më të shtrenjta në histori (FOTO LAJM) Një dasmë normale, thuhet se kushton rreth 34,000 dollarë amerikanë në Shtetet e Bashkuara, sipas shifrave të vitit 201
Disa foto nga dasma e Robertit dhe Norës në vitin 2014 (FOTO LAJM) Dasma e Nora Istrefit me Robert Berishën ishte njëra prej dasmave më të përfolura në Kosovë gjatë vitit 2014. Sot u b
Çifti vdes 5 minuta pas ceremonisë, dasma kthehet në mort Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre. Harley Morgan, 19-vjeç and Rhia
Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Dasma që përfundoi në tragjedi: Shpërthen bomba, 63 të vdekur e qindra të plagosur Një bombë ka shpërthyer në një dasmë në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, duke vrarë 63 persona dhe duke plagosur më sh
Jemi në muajin e dasmave, 3 rregulla të arta nëse je ftuar në një të tillë Dasma është një moment sa i bukur dhe i sikletshëm për çiftin. Ndonëse do të kalojnë ditën më të bukur të jetës së tyte,
Martohet Erik Lloshi, publikohen pamje nga dasma madhështore (VIDEO) Këngëtari i njohur Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë, duke lidhur kështu martesë me personin e zemrës. Eriku dhe R
Dasmat e shtrenjta në Indi, shtetin e kapluar nga varfëria e mjerimi Dasma e Isha Ambani, vajza e Mukesh Ambani, indiania më e pasur, me mikun e saj të fëmijërisë Anand Piramal, i cili, ash