999 rezultate për

celularin

Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish
Kompania i bën dhuratë Messit celularin iPhone XS Max me vlerë 4.000 euro (FOTO LAJM) Kompania "Idesign Gold" po prodhon celularë të markës "Iphone" vetëm për shtresën e lartë, duke i veshur me ar 24 karat
Flet taksisti që u plagos në kokë: Më shpëtoi një i moshuar, vrapoja i gjakosur (FOTO LAJM) Një taksist që i shpëtoi masakrës në xhaminë e Christchurch, ka treguar historinë e pabesueshme të shpëtimit – dhe se si
Arrestohet McGregor, incident me celularin e një fansi (VIDEO) Conor McGregor ka përfunduar sërish pas hekurave edhe pse për vetëm disa orë. Ish-kampioni i dyfishtë i botës në artet m
Si të gjeni shumë thjesht nëse ju përgjojnë celularin (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
E përdorte shumë celularin, i krijohen 500 vrima në sy Një 25-vjeçare nga Tajvani për pak sa nuk është verbuar si pasojë e celularit të saj. Miss Chen nga Tajvani e kishte
Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Tenton të vjedhë celularin, e pëson shumë keq hajduti (VIDEO) Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t’ia vje
Dy vjeç? Ja çfarë ndodh brenda trurit të fëmijës suaj Nëse një herë në jetë keni dashur të dini se cfarë mendon fëmija juaj 2 vjecar, ka ardhur koha. Jason Good, autor i d
I doli një puçër në ballë, i riu nuk zhbllokon dot celularin Një djalë i ri nga Ilionis bëri një kërkesë interesante në lokalin e Apple, pasi për 24 orë nuk kishte çasje në telefoni
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
Çfarë po i bën fëmijës tënd duke i lënë celularin në dorë Për të gjithë njerëzit që nuk e dinë dhe në veçanti prindërit, foshnjat e moshës 0-2 vjeç nuk duhet të kenë asnjë lloj e
A e keni fshirë vërtet historikun në celularin tuaj? Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Maturantit i nxinë syrin dhe gazetarit i morën me dhunë celularin, çfarë ndodhi në protestë Studentët kanë ndenjtur 17 ditë në protestë, duke qëndruar 24 orë para Kryeministrisë edhe në të ftohtë. Por mbrëmjen
Rama e pyet për celularin, studenti e kap mat me shtëpinë në Surrel (VIDEO) Kryeministri Rama ka tentuar të intimidojë një prej studentëve që e kundërshtonin në sallë gjatë takimit në Vlorë duke e
Mos kini frikë se humbni celularin, kjo është mënyra më e lehtë për ta gjetur Aplikacioni Find my Device i cili të ndihmon shumë kur të humbet celulari, në fakt është përmirësuar ndjeshëm. Por de
E tmerrshme/ Mori celularin në dush, vajza humbet jetën 15-vjeçares Irina Rybnikova e cila mbante gjithmonë me vete celularin i ka kushtuar jetën. Vajza kishte vendosur në kar
Jo se j'ua vjedhin, ja pse nuk duhet kurrë ta lini celularin në makinë (FOTO LAJM) Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona. Nëse doni që celulari, tab
Kujdes! Celulari, më i pistë se një ndenjëse tualeti Ato janë pajisjet e shndrritshme që ofrojnë gjithçka vetëm nëpërmjet një lëvizjeje me gisht në ekran. Por personat që nu
Si të gjeni se kush ju përgjon celularin me katër kode (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh