999 rezultate për

burrit

Nusja rrëfen torturat në familjen e burrit: Vjehrri na lë pa bukë Një tjetër dramë njerëzore u trajtua sot në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24. Historia e trishtë e çif
"Mos fluturo", gruaja e pilotit që humbi jetën mes 176 të tjerëve tregon bisedën e fundit (FOTO LAJM) Gruaja e pilotit që udhëtonte me avionin e pasagjerëve të Ukrainës i cili u qëllua ‘pa dashje’ nga Irani, thotë se ajo i
"Enkeleda ruaju se nuk kam çfarë t'ju bëj që këtu", porosia nga burgu e burrit të 30 vjeçares Nëna e Enkeleda Çapokut e cila ka qenë e pranishme në momentet e krimit të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ka rrë
Flet kunati i viktimës: 50 vjeçarja i shërbeu kafe nipit të burrit para se t'a vriste Kunati i 50 vjeçare Drita Saliaj që u gjet e vrarë pasditen e sotme në fshatin Gjerbës të Mallakastrës, ka treguar detaj
"Ti zotëri, nuk ishe në gjendje të bëje rolin e burrit", plas sherri mes çiftit në studio Historia e trishtë e një babai i cili po rrit i vetëm 2 fëmijët e tij vjen sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur
"Rri rrugëve me dashnorin o ku*vë", publikohen mesazhet e burrit që dogji me qumësht gruan (FOTO LAJM) Vjen edhe njëherë në vëmendje gruaja e cila u përvëlua në fytyrë me qumësht të nxehtë nga bashkëshorti. Dëshmitë janë
Wanda Nara në një rrëfim të rrallë: Dashuria me shokun e burrit tim (FOTO LAJM) Së fundmi modelja e njohur Uanda Nara ju ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve duke nisur që me flirtin me mesfushorin kroat
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Rama e talli publikisht, e vërteta e trishtë e burrit që iu ankua se i kishte humbur gruaja (VIDEO) Natyrisht që filmi, ku një zotëri qahej tek kryeministri se ia kanë çuar gruan në Golem të Kavajës qarkulloi me shpejtës
Historia e dhimbshme: Kushëriri i burrit më mbajti të mbyllur, donte të më merrte vajzat Historia e djeshme në "Ka një mesazh për ty" në programin "E Diela Shqiptare" në Tv Klan, ishte tepër e veçantë dhe e dh
Historia e burrit nga Kavaja: E kapa gruan me tjetrin, tani nuk më lejon të shoh vajzën Emisioni “Historia ime” trajtoi këtë të premte historinë e fortë të një babai, i cili kërkon që të takojë vajzën e tij,
Rezarta Shkurta “zbulon” tradhëtinë e burrit: Ermal Hoxha të ka fluturuar tepeleku! Emisioni “Thumb On” në RTV Ora vuri në një situatë të pazakontë këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta. Gazetari i “Thum
Gruaja humb memorien gjatë lindjes, gjesti i burrit të saj bën xhiron e botës Steve dhe Camre Curto janë bashkë për 10 vjet. Sidoqoftë, pasi humbi kujtesën e saj gjatë lindjes, Camre nuk mund të kuj
Eriku e tradhtoi, vajza e Majlinda Bregut bën deklaratën e fortë: Do ia ha kokën burrit! Prej disa muajsh në media ka qarkulluar lajmi se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ishte në një lidhje me djal
U tregoi videon e s*ksit shokëve, 13 vite burg për gruan që i preu organin gjenital burrit Brenda Barattini, është emri i 28-vjeçares, e cila u dënua me 13 vite burg nga gjykata e krimeve të rënda në Argjentinë,
Njihuni me Hildën, gruaja më e vjetër në botë që bën tatuazh (FOTO LAJM) Një gjyshe, 94 vjeç, besohet të jetë gruaja më e vjetër që ka bërë ndonjëherë një tatuazh në Mbretërinë e Bashkuar pasi
Atentat burrit sapo del nga berberi, rruga kthehet në zonë luftimi Sot rreth orës 13:00, në rrugën “Nazmi Gafurri”, në Prishitnë ka pasur të shtëna me armë zjarri, të cilat kanë alarmuar
"Burri nuk zihet me mua, dashuri e tepruar", gruaja arabe kërkon divorcin Një grua në Emiratet e Bashkuara Arabe ka kërkuar divorcin sepse burri i saj tregon “dashuri të tepruar” duke e ndihmuar
Grabitet makina e burrit të këngëtares së njohur, merren bizhuteri me vlerë të madhe (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura dhe më të dashura në të gjithë botën. Së fundmi
Shefja i kërkon seks, veprimi i burrit habiti të gjithë Ndonjëherë të jesh i pashëm të fut në telashe. Kështu një agjent pasurish të patundshme ka bërë një deklaratë që i ka