999 rezultate për

braktisura

Të braktisura dhe të mistershme, kështjellat më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Historitë dhe sekretet që ato mbartin i bëjnë edhe më tërheqëse ato. Por për këto ndërtesa të mëdha mjafton fakti që jan
Vende misterioze të braktisura nga e gjitha bota (FOTO LAJM) Të gjitha këto vende janë të mbushura herë me njerëz që jetojnë jetën e tyre ose që shkojnë me punë. Këto vende janë bra
Vende të braktisura por të magjishme (FOTO LAJM) Natalia Sobańska është një fotografe e talentuar dhe që eksploron zonat urbane. Polakja është e përqendruar kryesis
Magjia e vendeve të braktisura (FOTO LAJM) Natalia Sobańska është një fotografe e talentuar dhe që eksploron zonat urbane. Polakja është e përqendruar kryesis
Njihuni me 10 vendet fantazmë, të braktisura por janë mrekulli (FOTO LAJM) Ndër vite njerëzit lëvizin sa në një vend në tjetrin për një jetë më të mirë, por rrallëherë ky fenomen mund të shkaktoj
Një thes me euro gjenden në krah të autostradës, nuk i dihet pronari Një "mal me euro" është gjetur në anë të një autostrade në Spanjë. Paratë e gjetura janë denoncuar në polici nga një
Emigrantët janë lenë në mëshirë të fatit në kufirin hungarez Dhjetëra emigrantë, shumica nga Afganistani dhe Pakistani janë duke jetuar në disa ndërtesa të braktisura në Serbi, afër
Vende të braktisura që ju bëjnë të ndiheni në një tjetër botë (FOTO LAJM) Vendet e braktisura në fotot e mësipërme dikur kanë qenë plot jetë, plot aktivitet, ndërsa tani janë të mbushura me qetë
Të braktisura nga babai, dëshira e vetme e këtyre binjakëve të përlot (VIDEO) Familja Murati jeton në një dhomë të vetme, në një ahur të adoptuar sa për mos të fjetur nën qiell të hapur. Një shteg t
Të braktisura nga babai i alkolizuar e abuzues, 3 motrat nga Librazhdi përlotin publikun Një histori e dhimbshme është trajtuar sot tek e “Diela Shqiptare” në “Ka një mesazh për ty”. Xhuliana, një vajzë 21
Çfarë po ndodh? Policia kontrolle masive në sera, tunele e banesa të braktisura Policia e Shtetit vazhdon aksionet në të gjithë Shqipërinë për të kapur dhe arrestuar persona të cilët kanë lidhje me ak
Sekuestrohen në kufi me Greqinë 6 çanta të braktisura me drogë Sekuestrohen në kufi me Greqinë 6 çanta të braktisura me drogë, përkatësisht 200 kilogramë. Policia ka bërë me dije se ç
Ja si transformohen stacionet e braktisura në Paris (FOTO-LAJM) Kandidatja për Bashkinë e Parisit, Nathalie Kosciusko-Morizet ka planifikuar që të transformojë tetë stacione metrosh, q
Makinat e braktisura para 20 vitesh dalin në ankand (FOTO-LAJM) Qindra automjete të braktisura për gati 20 vjet do të dalin në një ankand që pritet të zhvillohet në SHBA. Ato i përkasi
15 vendet më të çuditshme në botë (FOTO-LAJM) Disa vende të së kaluarës edhe pse të braktisura cilësohen si të çuditshme dhe vizitohen nga mijëra e mijëra njerëz.
Vendet më të frikshme në botë (FOTO-LAJM) Nga parku i Çernobilit deri në një spital psikiatrik në Kore, janë shtatë vende me histori famëkeqe dhe të braktisura në
Dikur krenaria e SHBA, sot të braktisura (FOTO-LAJM) Teknologjia e viteve të fundit ka bërë të mundur nxjerrjen jashtë përdorimi të shumë vendeve të punës. Një ndikim të fuq
Të braktisura dhe të mistershme, kështjellat më tërheqëse në botë (FOTO-LAJM) Historitë dhe sekretet që ato mbartin i bëjnë edhe më tërheqëse ato. Por për këto ndërtesa të mëdha mjafton fakti që jan
Deputetet e PS bëjnë dhurata për foshnjet e braktisura Festat e fundvitit kanë bërë që disa deputete të Partisë Socialiste gjatë një vizite të bërë në maternitetin ‘Mbretëresh
Shkodër, 950 policë ruajnë banesat e braktisura Policia e shtetit është duke patrulluar me varka gjithë zonën e Shkodrës dhe kryesisht komunat në të cilat banorët kanë