999 rezultate për

barku

Këto janë 4 ushqimet që ju shkaktojnë fryrje në zonën rreth barkut Këto janë 4 ushqimet që ju shkaktojnë fryrje në zonën rreth barkut Yndyra aktive e barkut ruhet rreth mëlçisë, pankre
Shtatzënë për herë të dytë? Elita Rudi fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Ajo mbushi 27-vjeç dhe në ditën
Pas lajmit të shtatzanisë, Sara e Ledrit publikon foto dhe gjithë sytë të barku (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës, është në pritje të ëmbël. Ndonëse
Më në fund, një foto e Arbana Osmanit me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Arbana Osmani është në pritje të fëmijës së saj të dytë me regjisorin Eduart Grishaj, por moderatorja deri më tani ka mb
Ku ishte bebi? Jonida Vokshi fotografohet 6 ditë pas lindjes dhe barku është petë! (FOTO LAJM) Një ndër shqetësimet më të mëdha për vajzat e reja në një shtatzëni është forma e trupit pas lindjes. Dhe aktorja e m
Mjaft e shkatërruat organizmin, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun e varur Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Mos e shkatërruat organizmin me lëngje, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
Shtatëzënë sërish? Çfarë fshihet poshtë barkut të rrumbullakosur të Elita Rudit (VIDEO) Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme, mes të cilave dhe s
Megi Pojani shtatzënë? Publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe fansat po çmenden (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo çfarë Megi di të bëjë më mirë është të bë
Shpëtoni nga fryrja e barkut dhe kilogramët e tepërt Fryrja e barku është një problem me vete. Rrobat të rrinë keq, ndihesh e avashtë dhe dikush mund të mendojë se je 3 muaj
Ilaçi natyral që ju shpëton nga barku i fryrë Barku i fryrë është një shqetësim i vërtetë për shumë njerëz, për shkak të grumbullimit të mbetjeve, por edhe infeksione
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj tur
Në ditët e fundit të shtatzanisë, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe sot postuar një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur teksa ndodhet n
Arbana tregon barkun e rrumbullakosur me fustanin e shkurtër që i rri perfekt! Arbana Osmani tërheq vëmendje tashmë me çdo postim të sajin pas lajmit për shtatzëninë. Moderatorja është në pritje t
Pasi konfirmoi shtatzaninë, Arbana publikoi foton e parë dhe të gjithë sytë te barku (FOTO LAJM) Lajmin për pritjen e ëmbël, Arbana Osmani e ndau sëbashku me urimin për datëlindjen e Eduart Grishaj. Çifti së shpejti d
Fëmijë me Markun? Habit Rudina Dembacaj: Të ishte për të, e kam barkun tek goja Marrëdhënie mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në mediat online. Në n
Vajza e Arnold Schwarzenegger në pritje të ëmbël, kapet "mat" me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Katherine, vajza e aktorit Arnold Schwarzenegger është në pritje të ëmbël. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë, ndërko
Babai i ardhshëm, Mc Kresha flet si asnjëherë për beben që presin (VIDEO) Reperi shumë i dashur për publikun Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu, do të bëhen së shpejti prindër për he
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokshi merr rreze dielli me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe po presin me padurim të marrin në kra