999 rezultate për

bĂni

Fotot në Tinder, Dajana Shabani del nga vetja e kërcënon ashpër Moderatorja Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. “Tinder” quhet programi
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës Artur Çobani është emëruar drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Çobani i cili më herët ka mbajtur pozicionin e shef
E mbani mend "Motorolën" e viteve 2000, tashmë vjen me një super risi Motorola Razr 2019 rikthen një nga telefonët më ikonë të kompanisë në vitet 2000. Razr V3, i cili u hodh në treg në
Gazetarët francezë mbeten në këmbë tek "Air Albania Stadium", ngrihen shqiptarët (VIDEO) Një skenë mjaft e turpshme dhe skandaloze ka ndodhur në ambientet e brendshme të “Air Albania Stadium” mbrëmjen e djeshm
Pasi tha që s'do gjente burrë, Veliaj hedh foto e ndrysho mëndje për Ina Nukën "Jemi të gjithë burra, i shkojnë sytë të martohet një burrë me një vajzë pa gishta?" Ky koment i kryebashkiaku
Akuzë e re për Bajrat, presion institucionit të mbanin në punë një shtetase Pozicioni i grupit të Bajrave, i goditur një vit me parë, pritet të rëndohet sërish. Sikundër thotë një burim i besueshë
Ndeshja e parë në "Air Albania Stadium" nis me gjobë Mbrëmjen e djeshme u përurua stadiumi i ri kombëtar "Air Albania Stadium". Kuq e zinjtë u përballën me Francën, në nj
Urbani përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:28 në rrugën e “Durrësit” autobusi me drejtues shtetasin LL. N ka përplasur këmbësorin
21 nëntori, Dita Botërore e Televizionit por dhe e Euronews Albania Gjithçka që na rrethon, varet nga këndvështrimi. Ky është mesazhi që po përcillet këto ditë nëpër portale dhe rrjete soc
Stadium i ri avazi i vjetër, stola të thyer në "Air Albania" (FOTO LAJM) Jo çdo gjë shkoi sic pritej në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës e cila inaguroi edhe stadiumin "Air Albania", shkrua
"Air Albania Stadium" inagurohet me humbje, Shqipëria dorëzohet përballë Francës (VIDEO) Shqipëria i ka mbyllur me humbje kualifikueset e "Euro 2020". Kuqezinjtë kanë inaguruar "Air Albania Stadium" me disf
Sandër Lleshaj mungon tek "Air Albania", por dërgon dikë të veçantë (FOTO LAJM) Në këto momente sportdashësit shqiptarë po shijojnë stadiumin e ri "Air Albania" ku po luhet ndeshja e shumëpritur Shqip
Shënohet incidenti i parë në "Air Albania", tifozët në kor: Rama IK (VIDEO) Stadiumi i ri "Air Albania" nuk ka shpëtuar pa u përfshirë nga incidentet politike. Ndërkohë që të gjithë po presin
Gruaja sulmon live burrin: Më vdiq djali more, s'kishim lekë për varrim Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” vendosi përballë njëri-tjetrit dy bashkëshortë. Prej shumë vitesh, zonja Sh
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO) Nuk ka se si të mungojnë tfozët Kuq e Zi në një ndeshje kaq të rëndëshishmë si ajo ndaj Francës sonte mbrëma. Me broh
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO) Kur na ndajnë më pak se 3 orë nga sfida Shqipëri-Francë, tifozët kanë filluar të mbërrijnë pak nga pak në stadium. Al
Prag ndeshja Shqipëri-Francë, mediat më të famshme franceze thurin elozhe për stadiumin "Air Albania" Ndeshja Shqipëria – Francë do të luhet sot me fillim nga ora 20:45 ku edhe do bëhet përurimi i stadiumit të ri kombëtar
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO) Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium". Në vi
Franca me yjet zbarkon në "Air Albania Stadium" (VIDEO) Lojtarët dhe stafi teknik i Francës ka zbarkuar në stadiumin "Air Albania". Pak minuta pasi nga stadiumi "Air Albania
Totti do të jetë prezent në inagurimin e "Air Albania Stadium" Dita e nesërme pritet të jetë një festë e vërtetë për ata tifozë, të cilët kanë pasur pasur fatin për të siguruar një ng