999 rezultate për

bĂhet

Nuk përmbahet Ronaldo, kalon sërish në epërsi Juventusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish ndaj Parmës duke i dhënë avantazhin në 2-1 Juventusit.
Gatusso nuk përmbahet pas humbjes ndaj Fiorentinës: Po çfarë loje po flasim? Këta nuk kanë dëshirë! Napoli pësoi një tjetër humbje në kampionat. Djemtë e Gennaro Gattusos u mposhtën me rezultatin 0-2 nga Fiorentina,
Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet
Nuk përmbahet Juve, Dybala dyfishon shifrat (VIDEO) Juventus ka shënuar dhe golin e dytë përballë Udineses në Kupën e Italisë. Pas golit të shënuar të Higuain është Dyb
Rikthehet në shesh opozita, mësoni kur do të mbahet tubimi i parë për 2020 Partia Demokrati ka marrë vendim t'u rikthehet sërish protestave. Mësohet se opozita do të zhvillojë një protestë në
Nuk përmbahet ish-portieri i Interit, i fut duart të dashurës (FOTO LAJM) Ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës, Sebastian Frey është bërë protagonist në rrjetet sociale. Ai ka postuar në "I
Caktohet data, kur do të mbahet konferenca e donatorëve për të ndihmuar Shqipërinë Presidentja e Komisionit Europian Ursula Von Der Leyen ka deklaruar se më 17 shkurt do të zhvillohet konferenca e donato
"Globe Soccer Awards" mbahet sot, Ronaldo apo Messi? Një raund tjetër, një tjetër sfidë. Ronaldo kundër Messit, përplasja e fundit e vitit 2019. Vendndodhja ndryshon por
Sot mbahet seanca konstituive në Kosovë, qeveri s’ka Sot do të mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës, ndërsa dy partitë, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratik
Po lufton për të jetuar! Vogëlushja 1-vjeçare që u shpall dy herë e vdekur (FOTO LAJM) Një lojë pranë pishinës me 2 vëllezërit e saj ka rezultuar thuajse fatale për 1-vjeçaren. Foshnja është raportuar dy
Sot finalja e madhë, kush janë 12 këngëtarët pretendentë për fitoren e Festivalit të 58-të Këngës Mbrëmë u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 58-të të Festivalit të Këngës. Derisa finalja do të mbahet dit
Mark Marku nuk përmbahet ndaj deputetit të PS: Mos ha m*t kot, më ler të flas ose të godita (VIDEO) Pedagogu Mark Marku është tensionuar teksa ishte i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion”. Teksa po diskutohej për ligjin e
Liberta Spahiu nuk përmbahet, e "kall" me këngën e 2 ish-ave të saj (VIDEO) Ndonëse tani reperi Getoar Selimi ka një martesë të lumtur me Marina Vjollcën, vite më parë interneti ziente nga lajmet
Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtar
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p
Albin Kurti kritikon hapur Edi Ramën për pjesmarrjen në Shengenin Ballkanik Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e ka quajtur gabim dhe të pashpjegueshëm idenë e Mini Shengenit të Ballkan
"Koha për të rinjtë", mbahet eventi i sipërmarrjes sociale në pronën e konfiskuar nga krimi (FOTO LAJM) Ditën e sotme është mbajtur në Durrës ceremonia e hapjes së sipërmarrjes sociale në një pronë të konfiskuar nga krimi i
Nuk përmbahet Reali, 2 gola brenda 7 minutave (VIDEO) Reali e ka nisur furishëm sfidën ndaj Galatasaray. Është talenti Rodrygo i cili dërgoi topin në rrjetë në minutën e 4 dh
Mezi po e prisnim, Dua Lipa publikoi videoklipin e paralajmëruar (VIDEO) Klipi më i ri i këngëtares shqiptare Dua Lipa është publikuar në YouTube. Pak ditë më parë, përmes një postimi në Ins
Zbulohet data: Kur do të mbahet "Festivali i 58-të i Këngës në RTSH" Festivali i Këngës në Radiotelevizionin Shqiptar ka nisur punën kolosale dhe tashmë janë zbuluar edhe datat se kur do të