999 rezultate për

askush

Tahiri mesazh Ramës: Askush nuk e ka në dorë karrierën time politike (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë i drejtpërdrejtë, i qeshur por edhe mjaft kërcënues në konferencën e sotme për shtyp duke lëshuar
Të vërtetat që s'i ka thënë askush, gazeta britanike zbulon çfarë fshihet pas telenovelave turke Gazeta britanike "The Guardian" i ka kushtuar një artikull telenovelave turke duke zbuluar edhe fakte që fshihen pas tyr
Haradnaj, mesazh për 11 Shtatorin dhe thotë se askush në SHBA nuk donte ndarjen e Kosovës Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka mbajtur një konferencë për media në ndërtesën e Qeverisë, pas zbulimit të o
Erdogan: Askush s'na ndalon të kemi armë bërthamore Presidenti turk, Recep Erdogan ka shpalosur ambiciet e vendit që drejton për krijimin e një arsenali ushtarak bërthamor.
Xhaka reagon ndaj kritikëve: Askush nuk flet për... “Ne patëm shumë shanse, por kështu e ka futbolli. Askush nuk flet për rastet tona, askush nuk flet sa shanse i humbëm. A
Pasi u shpall lojtari i vitit në Portugali, flet CR7: Kjo botë është e egër, mos lejoni që askush t'ju demoralizojë Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus, është shpallur lojtari i vitit në Portugali. "Është një privilegj për mua të jem
Merr fund dilema, ky është truku në reklamat e Coca-Colës që askush s'e kishte kuptuar deri tani E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e Coca-Cola, personazhi kryesor arrin që të pi
Marotta: Icardit nuk i ka thënë askush të qendrojë Teksa numërohen ditët e fundit të merkatos së verës, çështja e Icardit duket se do jetë kryefjalë dhe “Juventus” është n
PDK-në nuk e do askush në krah, KQZ cakton datën limit të regjistrimit të koalicioneve 30 gushti është data e fundit kur partitë politike duhet të regjistrohen si koalicion nëse nuk duan që të hyjnë vetëm në
Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM) Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. P
Vuçiç i prekur: Askush nuk e pranoi idenë e shkëmbimit të territoreve Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, në një intervistë për „Zërin e Amerikës“ ka deklaruar se propozimi i tij për këmb
Tikiri, elefanti 70-vjeçarë kockë e lëkurë i keqtrajtuar Një elefante femër 70-vjeçare, Tikiiri është shfaqur në gjendje aspak të mirë shëndetësore, përkrah 60 elefantëve të tje
“Sot askush nuk do të thotë, babai i Konstandinit” Gazetarja Kozeta Kurti, iu është bashkuar personazheve të shumtë publikë, që kanë reaguar pas vdekjes së papritur të reg
Elefanti 70-vjeçar nuk shihet me sy, kockë e lëkurë (FOTO LAJM) Një elefante femër 70-vjeçare, Tikiiri është shfaqur në gjendje aspak të mirë shëndetësore, përkrah 60 elefantëve të tje
Ronela Hajati do të bëj atë që se ka bërë askush (FOTO LAJM) Me sa e njohim Ronelën është gjithmonë ndryshe dhe unike në stilin e saj. Edhe kësaj here këngëtarja do të mbetet e til
”Një vit kalon shpejt”, Meta rikthen qendrimin e 2018-tës : Askush të mos gjejë alibi Presidenti i vendit Ilir Meta iu ka bërë sërish sot thirrje palëve politike që të reflektojnë, pasi Shqipëria rreziko
Kampionati Shqiptar në kaos, FSHF "fle gjumë" për situatën e krijuar Kampionati Shqiptar i Futbollit, sipas datës së vendosur nga organizatorja e saj, FSHF, fillon me 24 gusht, dhe kur mbet
U martua pa e marrë vesh askush, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Bebe Rexhës (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Bebe Rexha i befasoi të gjithë ndjekësit e saj në Instagram pasi publikoi një video
Dorëheqja e Ramush Haradinajt, Spahiu ndërmerr lëvizjen që nuk e priste askush Kryeministri i Kosovës ka dhënë dorëheqjen dhe lajmin e ka konfirmuar vetë Ramush Haradinaj në një konferencë për mediat
DETAJE/ Ishin dënuar me burgim të përjetshëm, shqiptarët arratisen pa i kuptuar askush Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu grek i Kassandrës në Halkidiki. Sipas mediave greke, të dy shqiptarët ishin të