999 rezultate për

apartamente

Tërmeti i 26 nëntorit, miratohet lista e familjeve që marrin shtëpi (FOTO LAJM) Qeveria ka miratuar listën e apartamenteve për familjarët e viktimave të tërmeti tragjik të 26 nëntorit. Në Fletoren
Si kanë ndryshuar çmimet e apartamenteve në Tiranë në 15 vitet e fundit Tregu i pasurive të palujtshme në Shqipëri ka pësuar një zhvillim dinamik ndër vite, duke iu përgjigjur njëkohësisht edh
Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
"Zjarrfikëset nuk kishin ujë", brenda pallatit ku 12 apartamente u shkrumbuan totalisht Kamera e ABC News hyri në pallatin 5-katësh në Pogradec, që një ditë më parë u shkrumbua nga flakwt e zjarrit. Në pallat
Digjen 12 apartamente në Pogradec, njëri prej tyre i ish-zyrtares së lartë Një zjarr i fuqishëm ka rënë në qytetin e Pogradecit. Burimet bëjnë me dije se kati i pestë i një pallati te vjetër
Apartamente dhe makina luksoze, policia i bën "kërdinë" vlonjatit Vijon puna për gjurmimin, evidentimin dhe sekuestrimin e pasurive të përfituara nga veprimtaria kriminale. Sekuestro
Rama: Të fillojë blerja e apartamenteve, kujdes nga KÇK! Në mbledhjen e radhës të jashtëzakonshme të qeverisë kryeministri Edi Rama ritheksoi edhe njëherë se në janar do të fill
Rritet numri i objekteve të pabanueshme, si është situata në qarkun e Lezhës Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 51 viktimaa si dhe sheshoi dhjetra banesa. Teksa ekspertiza vazhdon kontrollin, numri
TËRMETI/ Godina e drejtorisë së Doganave jashtë funksionit (FOTO LAJM) Mes objekteve që kanë pësuar dëmtime pas tërmetit të 26 nëntorit, është dhe godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Dogan
Skema për familjet e pastreha pas tërmetit, do ndërtohen 10 mijë apartamente Qeveria ka tashmë një skenar për strehimin e të preurve nga tërmeti. Deri në fund të vitit, familjet e mbetura në qiell
Sandër Lleshaj sfidon frikën e futet në apartamentetin e dëmtuar në Lezhë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka sfiduar frikën dhe është futur në pallatin i cili sipas ekspertëve është i rrezik
Ahmetaj: Do ndërtojmë 10 mijë apartamente në Durrës, Tiranë, Thumanë dhe Lezhë "Objektivi afatgjatë i qeverisë, i Kryeministrit, është ndërtimi i 10.000 (dhjetë mijë) apartamenteve në qyteza urbane,
Apeli i fortë i banorëve të Astirit: Mos na bëni kriminel Banorët e Astirit kanë vendosur të qëndrojnë gjithë natën në rrugë pas lajmërimit që kanë marrë se në orët e para të mën
Falsifikoi prona, Krimet e Rënda japin vendimin për Arben Ndokën Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit socialist Arben Ndoka, për heqjen e masës së sig
Apartamente dhe toka të përfituara nga aktivitete kriminale, 31-vjeçarit i sekuestrohen 500.000 euro pasuri Një pasuri që kap vlerën e 500.000 i është sekuestruar një 31-vjeçari në Elbasan, pasi dyshohet se janë përfituar nga ak
Lokale dhe apartamente, sekuestrohen 1 milion euro prona grupit shqiptaro-italian Policia dhe prokuroria kanë sekuestruar disa prona që i përkisnin një grupi shqiptaro-italian, të cilët sipas autoritete
Kohë të errëta për Neymar, i konfiskohen 36 apartamente pas akuzave për përdhunim Nuk kanë fund problemet për Neymar Junior. Pas akuzave se kishte përdhunuar një modele braziliane dhe dëmtimit të rën
INSTAT: Miratohen 245 leje ndërtimi, shumica për hotele dhe apartamente Referuar lejeve të ndërtimit, bumi i ndërtimeve pritet të vazhdojnë me hapa galopante edhe gjatë muajve në vijim. Sip
Grabitën 70 apartamente në Francë në pranga tetë shqiptarë Tetë shtetas shqiptarë janë arestuar pas një hetimi ndërkombëtar të kryer në bashkëpunim me autoritetet në Francë dhe në
Vodhën 70 apartamente në 3 muaj, shkatërrohet banda e laçianëve në Francë Shtatë shqiptarë janë arrestuar me akuzën e vjedhjes së rreth 70 apartamenteve në Nancy të Francës përgjatë tre muajve t