999 rezultate për

aksident

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një 18-vjeçar nga Tepelena Pak momente më parë një aksident i rëndë ka ndodhur në Tepelenë. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se nga aksiden
Aguero peson aksident teksa po shkonte në stervitje (FOTO LAJM) Ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij. Sergio Aguero është p
Aksidentohet në vendin e punës, 34 vjeçari në gjendje të rëndë Një 34-vjeçar është dëmtuar gjatë punës me sharrë në Gjirokastër. Menti Cobo nga Berati është gjendje të kritike për
Aksident i rëndë në Elbasan, plagosen 4 persona Dy makina janë përplasur në aksin rrugor Elbasan – Metalurgji ku si pasojë janë lënduar drejtuesja e mjetit Citroen dhe
Humbin jetën modelja shqiptare dhe i dashuri i saj, detajet e aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Perfundon tragjiksht perralla e bukur e dashurise mes modeles shqiptare dhe fotografit te njohur. Çifti humbi jeten ne n
Tentativa për eliminimin e Izet Haxhisë, flet drejtori i burgjeve Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili, ka raportuar në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me gjendjen n
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas drejtuesin e biçikletës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe është lënduar një person. Mësohe
Aksident tragjik në Amerikë, humb jetën 17 vjeçari shqiptar dhe 1 vajzë (FOTO LAJM) Nje adoleshent shqiptar 17-vjecar ka humbur jeten ne nje aksident tragjik ne Amerike. Mediat e huaja shkruajne se ne aks
Babai shqiptar vdiq në aksident pas dasmës së vajzës, mediat italiane i rikthehen tragjedisë Mediat italiane i janë rikthyer tragjedisë së djeshme të familjes shqiptare, e cila u aksidentua teksa kthehej nga dasma
Aksident i rëndë në Vushtri, shtatë të plagosur Një aksident trafiku me te lënduar është raportuar të ketë ndodhur sot rreth orës 14:00 në fshatin Druare të Vushtrrisë.
Aksident i frikshëm në Fier, përplasen 2 automjete (FOTO LAJM) Një aksident automobilistik ka ndodhur në orët e vona të ditës së djeshme në Fier. Mbrëme reth orës 23 në lagjen Afri
Aksident i rëndë në mes të Tiranës, makina përplas motorin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parënë Tiranë ku si pasojë e tij është lënduar një shtetas. Aksidenti
E FUNDIT/ Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak, vdes dhe i plagosuri Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak. Burime pranë albeu.com bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe i plagosuri d
Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tje
Aksident në Selanik: Ndërrojnë jetë 3 emigrantë, plagosen 12 të tjerë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lagadas, ku si pasojë e përplasjes se dy makinave, janë lëndua
Aksidentohet me makinë Albano Bogdo, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident me makinë. Ai udhëtonte me një taksi, mirëpo
Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes me autobus në Prishtinë Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën
Çfarë po ndodh me aksidentet? 25 persona humbën jetën në rrugët e Prishtinës brenda 9 muajve Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në Prishtinë brenda nëntë muajve kanë humbur jetën 25 persona në aksidente t
Aksidentohet aktori Albano Bogdo Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës
Aksident në Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në unazën perëndimore në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek ish-Zukthkasht