999 rezultate për

afĂr

Rastet kur duhet të vendosni me patjetër kravatë Pa marrë parasysh trendët e rinj të modës, nëse dëshironi të lini përshtypje të mirë te partnerët afarist dhe të dukeni
Futi 4 ton kokainë në SHBA, arrestohet ish-ylli i La Ligas Xhon Viafara, ish-futbollist i La Ligas është arrestuar ditën e djeshme si i dyshuar për trafik droge. 40-vjeçarit i
Mitrovicë, mbyllen bizneset që punonin edhe të dielën Në Komunën e Mitrovicës, Drejtoria e Inspeksionit sot ka kryer kontrolle inspektuese, sipas detyrës zyrtare, në disa sub
Si u nxeh Ben Blushi se nuk mori rol te filmi i tĂ« atit Herion Mustafaraj u bĂ« i famshĂ«m nĂ« ShqipĂ«ri me rolin e tij kryesor nĂ« filmin ‘Beni ecĂ«n vetë’. I ftuar nĂ« emisionin
Një dhelpër iu shtuar sot malit të Dajtit (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi i ka dhuruar lirinë, dhelprës që mbahej e burgosur në një lokal në Fier, për të tërhequ
Serbët sërish dalin në protesta Ministri i Bujqësisë, Nenad Rikallo, ka paralajmëruar organizimin e një proteste të martën, në veri të Kosovës, nëse nuk
Babai i bën vajzës testin e virgjërisë.. Një 56-vjeçar është akuzuar nga Gjykata në Britani në e Madhe se i ka bërë vajzës së tij adoleshente testin e virgjërisë
Ndërmarrja e interesit që përplasi edhe Albin Kurtin me Shpend Ahmetin Ndërmarrja Publike Banesore është shndërruar në arenë përplasjesh midis partive politike që nga paslufta (1999). E kr
Konferenca e kryeministrave pas përfundimit të "Samitit 100" (VIDEO) Në Shkup u zhvillua fjalimi përmbyllës Samiti 100 i liderëve afaristë të Evropës Juglindore ku po jepet deklarata e krye
Varet në publik përdhunuesi dhe vrasësi i 7 vjeçares në Iran Një i dënuar për dhunim dhe vrasje të një vajze 7 vjeçare në Iran, është ekzekutuar në publik. Videoja amatore e ekze
Në Poloni mbahet forum afarizmi i femrave sipërmarrëse Maqedoni-Poloni Nga sot e deri të shtunën, në Varshavë të Polonisë do të mbahet forum afarizmi i femrave sipërmarrëse maqedono-polake.
Ende asnjë gjurmë nga afaristi i pakapshëm Sead Koçan Tashmë që prej 36 ditësh me radhë, biznesmeni i dyshuar për një krim të rëndë 17 milion eurosh Sead Koçan, është i pakap
"Lufta" e tepelenasve, a ishte Ari Alinani autori i plagosjes së Andi Mustafarajt? Ari Alinani shikohet si personi kyç që mund të hedhë dritë mbi vrasjen e Nelgert Patës, por edhe atentateve të mëparshme
Atentatori te ish-Ekspozita/ VrasĂ«si me pagesĂ« Ă«shtĂ« "penguar" nga dy fĂ«mijĂ« NjĂ« vrasĂ«s me pagesĂ« dyshohet se ka shtĂ«nĂ« mbi Andi Mustafaraj mesditĂ«n e 28 tetorit nĂ« njĂ« lokal nĂ« zonĂ«n e ish–Ekspozi
I shpĂ«toi atentatit, miku Elton Çiçës nuk bashkĂ«punon me policinĂ« (FOTO) Miku i Elton Cciçës, Andi Mustafaraj i mbijetoi njĂ« atentati ndaj tij disa ditĂ« mĂ« parĂ« duke marrĂ« dy plumba tĂ« trup, tĂ«
Flet kamerieri: ÇfarĂ« pashĂ« kur u plagos Andi Mustafaraj Kamerieri i lokalit ku ndodhi sot atentati ndaj 29 vjeçarit, Andi Mustafaraj, ka rrĂ«fyer nĂ« detaje çfarĂ« ka ndodhur nĂ« a
Kuvendi voton disa ligje me procedurë të shkurtër Në kuadër të vazhdimit të dytë të mbledhjes së 103-të të kuvendit të Maqedonisë, janë votuar disa ligje, me procedurë të
Ali Ahmeti mbërrin në Prokurorinë Speciale Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, bashkë me shefin e kabinetit tij, Artan Grubi, ka arritur në Pro
Changes in the government, deputy Minister of Interior retires Ilir Mustafaraj will no longer be deputy Minister of Interior Affairs. He will be replaced by Ilir Marko. Mustafaraj
Aktori ndërpret shfaqjen sepse një spektator fliste në celular Një shfaqje e zhanrit komedi ka nxehur pak gjakrat mes një aktori dhe spektatorit, pasi një prej tyre i binte vazhdimish