999 rezultate për

veliu

''Uroj që kjo pandemi të zhduket sa më parë'', çfarë kërkon Veliu nga efektivët dhe qytetarët Teksa numri i të prekurve shtohet çdo ditë, ka edhe nga ata shqiptarë të cilët vijojnë të jenë të pabindur dhe nuk respe
''Mocioni i pacipë'', Konjufca: Veliu mori atë që meritoi Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ka quajtur të pacipë mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë, derisa
Daut Haradinaj: AAK përkrah mocionin, qeveria po largohet bashkë me Veliun Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se AAK do ta përkrahë mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë.
Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Vjosa Osmanit: Na tradhtoi, s’ka kuptim të rrijë në LDK më Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Vjosa Osmanit: Na tradhtoi, s’ka kuptim të rrijë në LDK më Nënkryetari i LDK-së, Ag
Mustafa ultimatum Kurtit: Hiq taksën, kthe Veliun dhe kërkoi falje LDK-së Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kërkuar sot nga kryeministri Albin Kurti ta largojë taksën, ta
Veliu: Kurti ka tradhtuar dhe po tradhton Kosovën Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, i cili ditën e djeshme u shkarkua nga detyra e ministrit të Punëve të Brendshme, ka th
Kurti: LDK shkeli marrëveshjen e para, Veliu deshi të bëhet më katolik se papa Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media, në mbremjen e së mërkurës,
E shkarkoi se përhapi panik për covid-19, LDK i kërkon Kurtit të tërhiqet nga vendimi: Cënojnë koalicionin Pas shkarkimit nga pozita të Ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliu nga kryeministri, Albin Kurti, LDK-ja ka thirr
Ishte kundër situatës së jashtëzakonshme, Kurti shkarkon nga detyra ministrin e Brendshëm Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti shkarkoi nga detyra ministrin e Brendshëm nga radhët e LDK-së, Agim Veliu. Zyra e
"Gafa" e Veliut, papritur jemi në vitin 20202 dhe ka "terror" (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka shpërndarë një urdhër për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Masat kanë të bëjnë me zbatu
Policia në terren për "luftën" kundër koronavirusit, zbardhen urdhri Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i ka dërguar letër 12 Drejtorive Vendore të Policisë ku i kërk
Veliu në Gjilan pas tragjedisë: Do të punojmë më shumë për Ligjin e Policisë Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ka qëndruar sot në Gjilan bashkë me drejtorin e Policisë së Kosovës, Rashit
Gazetari zbulon detaje nga vetëvrasja e Kacifas dhe kërkon dorëheqjen Veliut Mediat ditën e sotme kanë raportuar se çështja e “Katsifas” është drejt mbylljes. Nga burime të ndryshme është mësuar se
Zbardhet urdhëri i Ardi Veliut në Gjirokastër: Të sekuestrohen makinat e luksit! Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ishte sot i pranishëm në pikën Kufitare të Kakavijës. Pas bo
"Të gjithë po prisnin OFL", Veliu kujtohet: Nuk do të ketë asnjë tolerancë Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ka folur ditën e sotme në lidhje me operacionin “Forca e Ligjit”. Edhe pse ka
Ardi Veliu kalon me sukses "Vetting-un" Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. "Sita" e V
U bë Ministër i Punëve të Brendshme, Agim Veliu dorëhiqet nga posti i kryekomunarit Që nga e hëna, kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu ka marrë edhe pozitën e Ministrit të Punëve të Brendshme në Q
Muhamed Veliu: Ravik Gurra është vrarë nga banda në Angli Vrasja e avokatit, Ravik Gurra është ende e pazbardhur ndërsa gazetari Muhamed Veliu ka dhënë një deklaratë të fortë mbr
Ardi Veliu mbërrin në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit Mbrwmjen e sotme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së s
Pak para takimit Kurti-Mustafa, Lutfi Haziri dhe Agim Veliu paraqiten në selinë e LDK Nënkryetarët e LDK-së, Lutfi Haziri dhe Agim velu, janë parë duke shkuar në selinë e partisë qaste më parë. Gjatë d