999 rezultate për

studentja

Pa u lodhur, nuk do t'ju shkonte kurrë në mendje si studentja fiton 70 mijë dollarë në vit (FOTO LAJM) Një studente mjekësie fiton 70 mijë dollarë në vit dhe kjo falë këmbëve të saj. Sëeet Arches, 28 vjeç nga SHBA, publikon
Studentja bukuroshe bëhet virale, nga bloggere në vullnetare për koronavirusin në Shqipëri (VIDEO) Nga fotot provokuese në vullnetare në sallën e emergjencave. Studentja e mjekësisë, Ingrit Marleka, i është përgjigjur p
KORONAVIRUSI/ Flet live studentja shqiptare e infektuar në Spanjë: Po e kaloj me paracetamol! Studentja shqiptare në Spanjë, Laura Bixhi, e cila është prekur nga Covid-19, ka folur mbi simptomat e saj në emisionin
Qëndroi 14 ditë në karantinë në Turqi, flet studentja e ardhur nga Wuhan Silva Doçi është studentja që ndodhej në Wuhan të Kinës në kohën kur ka shpërthyer epidemia e koronavirusit, ndërsa ësht
Ofendoi dhe i nxorri jashtë, studentja paralajmëron Ramën: Do shihemi në shesh! Ditën e djeshme është rikthyer në vëmendje përplasja mes studentëve dhe kryeministrit Edi Rama, pas incidentit gjatë dip
Studentja denoncon propagandën e kryeministrit: Është ndërtuar me material kancerogjen Ndërkohë që jemi në ditën Ndërkombtare kundër kancerit, një studente nga Vlora ka bërë një denoncim të fortë për kushtet
U largua nga "zemra" e koronavirusit, studentja shqiptare do të izolohet për 15 ditë Ka shkuar në 259 numri i të vdekurve nga Koronavirusi në Kinë. Ndërkohë autoritetet vendase bëjnë me dije se 2.102 raste
Përfundon në spital studentja shqiptare që u kthye dje nga Kina Një studente shqiptare e ardhur së fundmi nga Kina është shtruar në spitalin e infektivit. Mjekët bëjnë me dije se aj
Tmerri nga koronavirusi, rikthehet në vend studentja shqiptare që jetonte në Kinë Pas frikës nga infektimi me koronavirus, tre studentë shqiptarë që jetonin në Kinë janë nisur ditën e sotme drejt Shqipë
"Dua të iki sa më shpejt", studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë Josilda Ndreaj njëra nga dy studentet shqiptare cila studion në Wuhan epiqendrën e koronavirusit vdekjeprurës, apelon pë
Studentja shqiptare flet nga epiqendra e gripit në Kinë: Sigurisht që kam frikë! Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i
Si ndryshon nota tek Mjekësia për 150 Euro: Aman o ti, si e kanë bërë Emisioni “Stop” në Tv Klan solli këtë të martë në vëmendje korrupsionin në universitet ku me para në dorë, nga ngelës sh
Studentja denoncon Universitetin, mori HIV-in në laborator Ka marrë virusin e tmerrshëm HIV gjatë eksperimenteve për tezën e diplomës në një universitet europian. Kjo i ndodhi një
Protesta studentore: Ka presion nga qeveria Në 4 dhjetor studentët kanë paralajmëruar nisje sërish të protestave. Ndërkohë, një grup studentesh të “Lëvizjes për Uni
Shqiptarja shkëlqen në Gjermani, shpallet studentja më e mirë Shqiptarët kanë dëshmuar me prova se kur puna e tyre respektohet dhe promovohet siç duhet, ata dinë të korrin suksese të
Studentja e inxhinierisë i jep fund jetës në Rrëshen Duket se në ditët e sotme të rinjtë gjithnjë e më shumë nuk gjejnë dot zgjidhje prej depresionit vecse të vetëvriten.
Studentja: Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin "Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, Kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takim
Kursente ushqimin e saj për vëllain e sëmurë, studentja vdes nga uria Historia e një vajze kineze, e quajtur Vu Huajan, e cila bënte dy punë dhe studionte në universitet mund të prekë këdo q
"Më kanë kërcënuar që të heq padinë", flet studentja në Elbasasn Rovena Zekaj, studentja e universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, ka treguar në një intervistë për gazetën “She
Studentja tregon tmerrin: Mbrapa pemëve më kapi nga fyti dhe më rrëzoi përtokë Një e re, nga Shkodra që prej vitesh jetonte në Itali ka denoncuar se tre persona kanë tentuar që ta përdhunojnë. Ro