999 rezultate për

sokol

6 vite mungesë, si e kujtojnë miqtë dhe bashkëpunëtorët Sokol Olldashin (FOTO LAJM) Ndër miqtë e parë që e kujtoi sot Olldashin ka qenë Çim Rexha, i cili ka publikuar një video të rrallë në rrjetet social
6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit (VIDEO) 6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik Sokol Olldashi. Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teks
6 vite nga vdekja e Sokol Olldashit, publikohet video e rrallë(VIDEO) Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij
KLGJ konfirmon tre kandidatët jo-gjyqtarë për Gjykatën e Lartë Këshilli i Lartë i Gjyqësorit ka konfirmuar tre kandidatët jo-gjyqtarë për Gjykatën e Lartë. Të kualifikuarit janë:
63-vjeçari i merr jetën të dashurën 39 vite më të re, ia hedh pjesët e trupit në lumë Historiani i njohur Oleg Sokolov vrau dhe më pas copëtoi trupin e të dashurës së tij. Ai u kap pasi ra aksidentalisht
Historiani i shquar copëton dhe hedh në lumë trupin e ish-studentes Policia në Shën Petersburg ka arrestuar historianin e shquar rus, Oleg Sokolov, pasi u kap duke hedhur në lumë krahët e
Renato bërtet, konkurrenti gjuan me shkelm mes emisionit (VIDEO) Vijojnë sherret dhe tensionet në “Hell’s Kitchen”. Ashtu sikurse jemi mësuar shpesh të shohim edhe mbrëmjen e djeshme nj
Shef Renato po bëhet i padurueshëm, plasin shkelamt në "Hell's Kitchen" (VIDEO) Një konkurrent nuk i ka duruar të bërtiturat e Renatos gjatë "Hell's kitchen" dhe është nevrikosur. Shefi i kuzhinës po
Sokol Balla i zuri vendin, ku do ta shohim tani Rudina Xhungën Megjithëse koha e saj televizive u zu nga Sokol Balla, gazetarja Rudina Xhunga do të jetë sërish në “News 24”. Kësaj
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
Zbulohet arsyea pse Bylbyl Sokoli dha dorëheqjen nga Prishtina Vetëm 18 ditë ishte qëndrimi i trajnerit Bylbyl Sokoli në krye të Prishtinës. Vetëm një ditë para ndeshjes me Gjilani
ZYRTARE/ Ish-ylli i Kombëtares shqiptare, mer drejtim e Prishtinës (FOTO LAJM) Bylbyl Sokolit është tërhequr shumë shpejt nga stoli i Prishtinës. Në një konferencë të jashtëzakonshme të organizuar në
Sokol Kushta: Reja një nga më të mirët, çdo lojtar i ri duhet të përkrahet dhe jo kritikohet Kombëtarja shiqptare, ka bërë një paraqitje shumë të mirë mbrëmjen e djeshme, duke fituar Islandën dhe ka kthyer tërësis
Cikalleshi tund rrjetën, Shqipëria shënon golin e nderit (VIDEO) Shqipëria ka shënuar golin e nderit në përballjen ndaj Francës. Është Sokol Cikalleshi i cili me 11-metërsh dërgoi t
Kë doni të parin, një lajm i mirë dhe një i keq për Sokol Ballën (FOTO LAJM) Prej ditësh po qarkullon në rrjete sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjithë personazhet publik. Si
Kush është çifti i argjendarëve që u plagosën nga shpërthimi në ish-Bllok (FOTO LAJM) Shpërthimi i një bombole me hidrogjen në bodrumin e një argjendarie në zonën e ish-Bllokut, la 4 të plagosur dhe krijoi
"Baba cool", Sokol Balla na prezanton për herë të parë me fëmijët (FOTO LAJM) Megjithëse e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të mediave jetën e tij private, gazetari i njohur Sokol Balla ka vendosur q
Edhe pse akuzoi Bashën, djali i Sokol Olldashit i bashkohet protestës së PD-së Edhe pse e akuzoi për paaftësi dhe madje e cilësoi si përgjegjës për atë që është duke humbur PD, nën drejtimin e Bashës
Sokol Balla "djeg" Rio De Janiero, njihuni me anën e "çmendur" të gazetarit (VIDEO) Gazetari i njohur Sokol Balla ka udhëtuar drejt Rio De Janiero, ku po shijon më së miri pushimet. Pak më parë ai ka p