999 rezultate për

shiko

Mesfushori i Barcelonës dërgon Setien me "kullot lopët", shikoni çfarë i bën në stërvitje (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka qenë aktiv në seancat stërvitore të skuadrës së vet, por më këtë që i ka ndodhur
Jahtet, kroçerat dhe motorët e ujit, çfarë ndryshimesh parashikon ligji i ri Qeveria ka vendosur të rregullojë me një ligj të veçantë atë që quhet turizëm detar duke përfshirë këtu të gjithë mjetet
Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Haland i fiksuar me Mbappe: Kur shikoj se sa shumë shënon them se mund të shkoj më lart Sulmuesi norvegjez Erling Haland, i cili po spikat këtë sezon në Gjermani dhe Europë u shpreh se pasi krahason stastikat
Shikoni këtë foto, ajo që shihni për herë të parë tregon shumë për ju Shikoni foton dhe regjistroni ato që shihni së pari dhe zbuloni se çfarë thotë për ju. Buzët Ju jeni një person i
CHAMPIONS/ Superkompjuteri parashikon ndeshjet e 1/8 Gjatë këtij muaji rikthehet Championsi në fazën më të nxehtë të tij. Superkompjuteri ka parashikuar rezultatet e të
15 pyetjet që mund të parashikoni se sa do të zgjasë lidhja juaj Për të kuptuar se si po ecën lidhja juaj lexoni këto pyetje. Të jesh në dashuri është e mrekullueshme, por gjithash
Messi dhuron "show", shikoni si driblon kundërshtarin (VIDEO Lionel Messi prodhoi një driblim fantastik në ndeshjen e Barcelonës ndaj Getafes. Messi gjunjëzoi duke e dribluar k
Ju kujtohet Aurela Hoxha kur punonte velinë tek Arditi? Shikoni ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Rreth 10 vite më parë Aurela Hoxha ishte një nga vajzat që konkurroi për t’u bërë pjesë e ekranit dhe fitoi mundësinë pë
E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO) Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League. Në një video të postuar nga Chelsea n
Super dueli Fury - Wilder, Joshua parashikon fituesin Anthony Joshua ka parashikuar se Tyson Fury do ta rrahë Deontay Wilderin në rimeçin e tyre për titullin e kampionit të b
Milinkovic bën të pamundurën, shikoni çfarë goli realizon (VIDEO) Ylli i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic ka dhuruar spektakël në stërvitje. Mesfushroi relizoi një gol të pabesueshem d
"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Kjo është arsyeja e çmendur që gratë lindin shtrirë! Hulumtime të panumërta kanë treguar se është shumë më mirë për të lindur në pozicione si mbledhje, gjunjëzim, sesa shtri
Shikoni çfarë ndodh me Nokia 3310 pas një shpërthimi (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
A mund të mbijetojë Nokia 3310 nga një shpërthim? Shikoni rezultatin (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
Zbardhet telefonata e krimit, Lulzim Cuku: Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë ”Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë”. Kjo ka qenë telefonata pak minuta para mesnatës së 1 Shkurtit,
E mbani mend Florianin e "Ngjyra e kuq", shikoni sa ka ndryshuar këngëtari (FOTO LAJM) Adrian Gaxha dhe Floriani bënë bujë para disa vitesh me hitin e tyre "Ngjyra e kuqe", e cila u pëlqye shumë nga publiku.
Situata te Barcelona është kaotike, shikoni çfarë bëri Messi para ndeshjes me Levanten (VIDEO) Lojtarët e Barcelonës e kanë në traditë mbledhjen në rreth pas nxehjes para një ndeshjeje. Kur u pyet për këtë gjë gj