999 rezultate për

ronela

Më në fund! Young Zerka konfirmon lidhjen me Ronela Hajatin: Jemi bashkë Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të punëve të tij me albumin “EP”, i cili shumë shpejt pritet të pub
Pastër dhe saktë, Ronela pranon për herë të parë lidhjen me Zerkën Ronela Hajati dhe Young Zerka janë përfolur shpesh për një lidhje. Mirëpo gjithmonë kanë preferuar të mos japin shumë de
"Ma keni bërë Samantën si dashnore", Ronela sqaron ç'ndodhi mes vajzave Këtë të shtunë tek "Shiko Kush Luan" (aspak rastësisht), ishte ftuar ndër të tjerë, edhe Ronela Hajati. Të gjithë sytë i
Ronela i hedh ujë zjarrit, ja çfarë thotë për sherrin me Samantën Sherri më i përfolur i treshes Samanta-Ronela-Zerka duket se ka marrë fund! Kjo pasi Ronela Hajati, e ftuar në “Shiko
"Ma keni bërë Samantën si dashnore", pas debatit virtual reagon Ronela Këngëtaret e njohura, Ronela Hajati dhe Samanta Karavella, nuk flasin prej vitesh ndonëse dikur ishin mikesha të ngushta
Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fu
Zerka e tha publikisht: Samanta nuk e meriton famën që ka! Young Zerka gjatë një lojë në Shiko Kush Luan, zgjodhi Samanta Karavellën si këngëtaren që nuk e meriton famën që ka.
Janë bashkë apo jo? Zerka më në fund flet hapur për lidhjen me Ronelën (FOTO LAJM) Young Zerka, ndryshe nga zakonisht, foli pak më qartë në lidhje me raportin e tij me Ronela Hajatin. I ftuar në “Shiko k
Pas 4 vitesh brune natyrale, Ronela Hajati duket një yll me look-un e ri (VIDEO) Ishim mësuar ta shihnim Ronela Hajatin si një brune tërheqëse, e cila për 4 vite zgjodhi të mbajë flokun e saj natyral.
Ronela nuk ka bërë kurrë një klip me bikini për këtë arsye Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
Ronela Hajati tregon si përfundoi në komisariat: Më mbajtën 5 orë Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka përfunduar në polici pas xhirimeve të klipiit të këngës “A don si kjo?”. E ftua
Po ju mashtrojnë, detaji që tregon se Ronela dhe Zerka janë bashkë (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë çifti i shumë përfolur mediatikisht për një mardhënie të mundshme me njëri-tjetrin.
4 vite pa lyer flokët, Ronela Hajati merr më në fund vendimin të ndryshoj look (FOTO LAJM) Kur flasim për Ronela Hajatin na vijnë menjëherë ndërmend hitet e saj dhe po ashtu klipet e guximshme që artisjta bën he
"Fillim i ri", Ronela hedh pas krahëve Zerkën pasi u kap "mat" me bjonden (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndër dyshet më të përfolura në shoëbizz-in shqiptar dhe pse kurrë nuk e kemi zbuluar
"Më pëlqen vetja", Zerka kapet mat me bjonden, Ronelës nuk ja ndjen fare (FOTO LAJM) Ndërkohë që mediat s’po rrinë dot pa përfolur marrëdhënien e re të Young Zerkës me një bjonde simpatike, Ronela Hajati d
Pasi Zerka u kap mat me bjonden, Ronela kalon natën më të çmendur të jetës (FOTO LAJM) Pas një vere super të angazhuar me projekte dhe koncerte muzikore, këngëtarja e njohur Ronela Hajati po kalon disa ditë
Po Ronela? Young Zerka kapet "mat" në pushime me një vajzë bjonde (FOTO LAJM) Young Zerka dhe Ronela Hajati janë një ndër çiftet më të komentuar në media, të cilët megjithëse janë parë shpesh së bas
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar një ditë më parë këngën e saj më të re. MVP është titulli misterioz, me
Ronela harron Zerkën? Fotografohet përqafuar me personazhin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ronela Hajati vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe
Nga festa e çmendur e Ronelës për ditëlindje s'keni parë akoma si e dogji Zerka (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare. Ajo numëron shumë vite në