999 rezultate për

rama

Berisha poston foto me Sokol Olldashin dhe akuzon kryeministrin Rama (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka përgënjeshtruar pamjet që serviri Edi Rama në inspektimin e punimeve në rrugën Karrdhiq
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq. Ai ka vizituar nga afër
Rama ndër vite, fjalori i "shfrenuar" dhe grushtet mbi podiume (VIDEO) Edi Rama tashmë prej disa vitesh është në krye të Shqipërisë si Kryeministër i vendit. Por përgjatë karrierës së tij
Me eskortën që nuk i ndahet, ja ku po i kalon pushimet Rama (FOTO LAJM) Prej pak ditësh përflitet se kryeministri Edi Rama ndodhet me pushime në jug të vendit, ndërsa nuk ka pasur asnjë dalje
"Çfarë trishtimi", Rama reagon pas ndarjes nga jeta të skulptorit Bajo Skulptori Arben Bajo, u nda sot nga jeta pasi nuk arriti të fitonte betejën me COVID-19. Për këtë ka reaguar edhe kry
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
"Nëna më vdiq në duar", rrëfimi rrëqethës i të mbijetuarit në Himarë Të mërkurën në mëngjes, Avdul Rama së bashku me nënën, babanë dhe një shok dolën në det për të mbledhur rrjetat. Në port
Gjeramania në alarm, "bum" infeksionesh nga vizitat e shqiptarëve Gjermania bën të detyrueshëm testimin për koronavirus për këdo që kthehet nga vendet e rrezikut. Vendimi do të hyjë fuqi
Rama publikon videon nga Puka: Njerëzit dikur iknin Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes pamjet nga qyteti i Pukës. Dikur, në këtë qytet thotë Rama, kur shkoj
Stuhia i përmbysi varkën, gjendet e mbytur gruaja në Himarë Është gjetur e pajetë gruaja që hyri në det me familjen për të mbledhur rrjetat e peshkimit. Viktima, e identifikuar
Momenti dramatik, shpërthimi në Beirut i ndërpret çiftit gëzimin e dasmës (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e së martës në kryeqytetin e Libanit. Për pasojë të paktën 30 persona kanë
50 viktima e 3000 të plagosur, Shqipëria shpreh solidaritet me Libanin Shqipëria zyrtare ka reaguar pas dy shpërthimeve në kryeqytetin libanez, Bejrut, të cilat u morën jetën 50 personave dhe
E urdhëroi Rama të deklaronte se ishte me COVID-19? Brataj: A donit të vdisja? Pavarësisht shifrave të larta të infektimeve, shqiptarët ende janë të pabindur rreth COVID-19. Drejtori i Urgjencës K
Pasuria e Ramës dhe familjes së tij, sa kanë fituar nga shitja e artit Të jesh kryeministër i një vendi, të vë shpeshherë përballë popullit i cili kërkon nga të zgjedhurit përmirësimin e jetë
Sgarbi mesazh ngushëllues Ramës për humbjen e nënës: Të jam pranë! Personaliteti i shquar i artit italian, Vittorio Sgarbi ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e kryeministrit Rama.
Rama reagon pas vdekjes së nënës së tij dhe poston foton në krah të saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u nda nga jeta Aneta Rama, e ëma e kryeministri Edi Rama. Pas ngushëllimeve të shumta, kryeministri
Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit Rama (FOTO LAJM) Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama e po përcillet sot për në banesën e fundit. Në ceremoninë e varrimt mësohet
Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM) Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng