999 rezultate për

pyet

Rama në Ukrainë vihet në siklet nga pyetjet e shqiptares: Mirë mo ja kështu (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishtë në një vizitë në Ukrainë në postin e kryetarit të OSBE duke zbardhuar pikën e kontrollit në
Një agjent i FBI tregon 3 mënyra, për të krijuar një lidhje me këdo Robin Dreeke, diplomat në akademinë e marinës të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ish oficer i kësaj marine, është një
Mazhoranca kërkon shkarkimin e Presidentit, zbardhen pyetjet finale Kuvendi i ka dërguar Komisionit të Venecia për hetimin e presidentit të Republikës Ilir Meta dhe emërimin e 2 anëtarëve
Shyti: Shulku trajner është pikëpyetje, njerëzit të shkojnë në stadium Artan Shyti, drejtor i përgjithshëm i Teutës, është i ftuar në emisionin Pressing, në ABC News. Shyti foli për Ndeshjen
Victoria Beckham i jep përgjigje pyetjes së famshme Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë. Por n
Pyet Meta: Kam bërë gjë akt tradhëtie ndaj Shqipërisë unë? Kreu i Shtetit Ilir Meta tha se mbi iniciativën për shkarkimin e tij socialistët tentuan të rrëmbejnë me stil Gjykatën K
Agron Tufa pyet Spartak Brahon: O lumadh, a ke falsifikuar dosjen në ‘80? Edhe pse në azil, Agron Tufa s'ka ndërmend të ndalë akuzat. Edhe sot Agron Tufa, ish-kreu i Institutit për Krímet dhe
Daily Mail ngre pikëpyetje: Pse Britania e "bëri njërin sy qorr" për eliminimin e Flamur Beqirit (FOTO LAJM) Daily Mail i rikthehet vrasjes së bujshme të Flamur Beqirit në Londër në vigjiljen e krishtlindjes përpara familjes së t
Shërbimet sekrete dhe disa pyetje pa përgjigje për mësuesin turk që iu dorëzua Erdoganit Disa orë pasi kishte nga burgu 302 në Tiranë në mbrëmjen e 1 janair, Harun Çelik, 41 vjeç, me profesion mësues dhe i nj
Policia hesht kur pyetet nga VOA se pse mësuesi turk u dëbua kur kishte kërkuar mbrojtje Një avokat i shtetasit turk Harun Çelik, i cili dje është deportuar drejt Turqisë, i tha Zërit të Amerikës se veprimet n
Zënka dhe pikëpyetje, për këtë shenjë gjërat nuk janë aspak mirë Dashi Kjo nuk është periudha kur duhet t’i kushtoni shumë vëmendje gjendjes shpirtërore, përndryshe do të ndiheni të
Jo vetëm që u martuan, por Klea Huta i tha "Po" Elgitit në mes të emisionit (VIDEO) Klea Huta e veshur me vello i tha “Po” Elgit Dodës në emisionin e Luana Vjollcës. Një ceremoni altari është improvizu
Nuk pyeti për "rrugoren", i riu e pëson keq Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili rezultonte në kërkim për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor ësh
Rriten çmimet për festa, qytetarët: Mos e pyet më! 20 deri në 50 lekë janë rritur çmimet për produktet ushqimore, kryesisht tek frutat dhe perimet. Kjo luhatje e çmimeve n
Wanda Nara në një rrëfim të rrallë: Dashuria me shokun e burrit tim (FOTO LAJM) Së fundmi modelja e njohur Uanda Nara ju ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve duke nisur që me flirtin me mesfushorin kroat
Qeveria e re me pikëpyetje, LDK nuk heq dorë nga presidenti Lidhja Demokratike e Kosovës nuk heq dorë nga posti i presidentit. Argumenti saj është se nevojitet një balancim pushtet
Gazetarja zbulon çfarë u tha Vuçiç gazetarëve serbë me dyer të mbyllura: Pyetja ime publike ndaj Ramës Gazetarja e Abc News Linda Karadaku ishte e vetmja gazetare shqiptare që mundi të marrë pjesë në konferencën e President
Nis marrja në pyetje e tre kandidatëve për drejtimin e SPAK Altin Dumani, Arben Kraja dhe Edvin Kondili do të dalin sot përballë Prokurorisë ku do të merren në pyetje me qëllim që
Ndeshja me Sampdorian, Sarri pyetet për treshen Ronaldo, Higuain dhe Dybala Në prag të ndeshjes mes Juventusit dhe Sampdorias, Maurizio Sarri ka folur për mediat në konferencën e zakonshme për sht
TËRMETI/ Këtë herë nuk ja hodhi drejtësisë, Vangjush Dako do merret në pyetje Ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako do të merret në pyetje nga Prokuroria. Dako pritet të japë dëshminë e tij