999 rezultate për

prokuroria

Një 45-vjeçar në Suharekë dyshohet të jetë eliminuar nga kushëriri i tij Në fshatin Maqitevë të Suharekës, mbrëmjen e së dielës Sh.K. mbeti i vdekur pas plagëve të marra me armë zjarri nga kush
Prokuroria apelon çështjen për pafajësinë e Bashës Prokuroria ka apeluar çështjen për pafajësine e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha në lidhje me lobimin rus. P
Prokuroria dhe KQZ: Agron Malaj mund të vijojë normalisht detyrën si kryebashkiak Prokuroria e Përgjithshme ka verifikuar kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj prej ku ka mbërritur në përfundimin se gjith
Prokuroria kërkon burg për 7 të arrestuar, mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të policisë Robert Aga “Arrest me burg” ka kerkuar sot Prokuroria e Tiranës, per shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes ty
31 të arrestuar për tërmetin, masat e kërkuara nga prokuroria Prokuroria e Tiranës pritet të parashtrojë sot pranë Gjykatës Penale të Tiranës kërkesat për 31 personat e arrestuar për
Prokuroria kërkon të kthejë në qeli të "fortin" e bandës së Durrësit Endrit Dokle, i dënuari me burgim të përjetshëm për krime të kryera në emër të Bandës së Durrësit u lirua nga burgu me v
Lirimi i Endrit Dokles, Prokuroria del hapur kundër gjyqtares Ditën e sotmë është liruar nga burgu një i dënuar me burgim të përjetshëm, Endrit Dokle. Lidhur me këtë vendim të Gjy
Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Verifikimet kanë nisur me marr
DETAJET/ Qitësi hyri si burrë dhe doli si grua, si u vra Kastriot Reçi? Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen
I riu harrohet në burgun e Shënkollit, prokurorët ishin me pushime Një i ri nga Laçi, i dënuar për dhunë në familje është “harruar” në burgun e Shënkollit, duke bërë 38 ditë më shumë, nga
Punëtorit i ra vinçi në kokë, lirohen 2 të arrestuarit në Korçë Gjykata e Korçës lë të lirë përgjegjësin teknik dhe manovratorin e vinçit te cilet u arrestuan pak dite me pare pas aksi
Kallëzimi i Metës ndaj Dvoranit, SPAK merr në hetim dosjen Prokuroria e Tiranës shpall moskompetencën për padine e presidentit Ilir Meta ndaj Ardian Dvorani. "Sot prokuroria e
E vranë dhe i shkruan letrën e lamtumires, detaje nga dosja e Behar Bajrit Dy fletë fletoreje të shkruara me poezi, të cilat janë gjendur në dhomën, ku u konstatua e pajetë Fabjola Hyseni, ish-e
Sulmi ndaj prokurorit Kuliçi/ Reagon Prokuroria Vlorë, asnjë fjalë për hetimet Prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçit i shpërthyen makinën me tritol vetëm dy ditë më parë. Për këtë sulm ka reaguar e
Dy prokurori në Kosovë për disa muaj pa kryeprokuror Prokuroria Speciale e Kosovës dhe Prokuroria Themelore në Prishtinë, ende nuk kanë prokurorë. Këto dy prokurori tash
Kashar, pallatet e dëmtuara nga tërmeti nuk kanë asnjë lloj dokumentacioni Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë në pah pasigurinë dhe mungesën e dokumenteve në pallatet e dëmtuara në Kashar. Pas l
Vëllai i trajnerit vendosi 40 skedina 2/1, Prokuroria zbulon si u trukua ndeshja në Kosovë Një skandal i rëndë që ka të bëjë me trukimet vjen nga Kosova. Bëhet fjalë për sfidën mes Trepças dhe Fushë Kosovës e vl
Sulmi ndaj Haki Abazit, Dardan Molliqaj nuk është thirrur ende nga Prokuroria Pak ditë pasi u zgjodh kryetar i Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj pritet që të paraqitet në Prokurorinë e Prish
Salianji nuk dorëzohet as para burgut: Të rishihen provat që janë shmangur! Pavarësisht se Prokuroria ka kërkuar burg për Salianjin, ish--deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme
Prokuroria kërkon burg, Salianji nuk ndalet e publikon përgjimet e reja (VIDEO) Ervin Salianji, ish-deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme në një deklaratë për mediat ka publikuar