999 rezultate për

presidenti

Mustafaj: Meta ra pre e Ballës, maxhoranca është e verbër por mund ta shkarkojë Analisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, përplasjet e fundit politike për ngri
Meta s'ka ndërmend të ndalet, kë pret sonte në Presidencë? Mbrëmjen e sotme Meta do të presë në zyrën e tij në orën 18:00, ish-Presidentin Bamir Topi për të diskutuar për krizën e
Unë i pari, ti i dyti: Meta nderon me dorë ushtarin dhe flet për luftë në mbrojtje të Republikës Presidenti Ilir Meta po bën deklarata të forta ditët e fundit gjatë debateve për emërimet në Gjykatën Kushtetuese. M
Zëri i Amerikës: Presidenti Meta sulmon ambasadën e SHBA-ve “Kushtetuesja, Meta sulmon ambasadën e SHBA-ve”. Kështu shkruan sot Zëri i Amerikës (VOA) në një shkrim për situatën pol
Ish-presidenti i Realit: Mourinho e deshi kthimin në Madrid ose Mourinho donte vërtet të kthehej në postin e trajnerit të Real Madridit, por nuk ka qenë e shkruar, sipas ish-presid
Meta takon kreun e KLP: Keni mbështetjen time të plotë Presidenti i Republikës Ilir Meta priti sot në një takim Kryetarin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, z.Gent Ibrahimi,
Presidenca i përgjigjet akuzave të Ballës: Po na bëjnë presion! Deklaratat e Taulant Ballës, kundrejt Metës nuk janë pritur aspak mirë nga Zëdhënësi i Presidentit, Ilir Meta, Tedi Blus
Eliminohet me thikë djali i ish-Presidentit gjerman (FOTO LAJM) Djali i ish-Presidentit gjerman, Richard von Weizsäcker është qëlluar për vdekje me thikë në një spital në Berlin. Dokto
Meta e ftoi për krizën politike, ish-presidenti Topi i përgjigjet thirrjes Ish-Presidenti Bamir Topi konfirmoi sot se do të takohet me Presidentin Ilir Meta. Ky takim vjen pas ftesës që ky i f
Presidenti i klubit argjentinas shkarkon Maradonën Aventura e Diego Maradonës me argjentinasit e Gimnasias ka zgjatur vetëm dy muaj, teksa është shkarkuar ditën e sotme.
Meta takim kokë më kokë me ish-presidentin e Shqipërisë: Unë dal në garë nëse... “Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgj
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei
Dialogu dhe roli i presidentit, temë e takimit të radhës Kurti-Mustafa Çështja e dialogut politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, pitet të jetë një nga temat e takimit të radhës ndërmjet udhëhe
Presidenti firmos dekretin, liron nga detyra ambasadorin e Turqisë Presidenti Iir Meta ka firmosur sot dekretin per lirimin nga detyra te dy ambasadoreve shqiptare, ate ne Turqi dhe ne Az
90 minuta takim, Meta zbulon çfarë u diskutua me Bashën dhe aleatët e tjerë Një mbledhje që zgjati gati 90 minuta mes Presidentit Meta, keyëdemokratit Basha dhe aleatëve të tjerë. Në njoftimin
Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën s*ks me zyrtaren e Ramës Pas ambasadorit Borchardt, i cili pasditen e sotme u shpall non-grata nga Presidenti Ilir Meta, e ka radhën një tjetër a
Balla sulmon Metën pasi "përzuri" Borchard nga Presidenca: Kthehu në shina! Ditën e sotme, presidenca njoftoi se presidenti Ilir Meta ka shpallur si të padëshiruar ambasadorin e OSBE në Tiranë, Be
5-vjeçari merr dhuratë një Mercedes Benz nga Presidenti për një arsye që ju lë pa fjalë (VIDEO) Një pesë vjeçar ka fituar një veturë të tipit Mercedes Benz. Arsyeja? Ka arritur të realizojë 4,105 pompa. 5-veçari r
Thaçi e pranon: Po përjetojmë kohëra të vështira, mos heshtni Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në konferencën “Feja si instrument për paqen” e mbajtur në Tiranë, është shprehur se
Për një "u" që t'i se vë, detaji që na turpëroi para Presidentit të UEFA-s (FOTO LAJM) Teksa të gjithë prisnim me padurim inagurimin e stadiumit për të cilin kishte kohë që punohej, mund të themi se u zhgënj