999 rezultate për

policia

100 policë bashkë me dronë zbarkojnë në Fier për të zbuluar kanabisin, arrestohet 27 vjeçari Vazhdojnë akoma akisonet anti-drogë në vend. Këtë herë policia e Shtetit dhe agjentët anti-drogë kanë zbarkuar në Fie
Shkoi i plagosur me armë zjarri në spital, policia arreston të riun Një 26-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka plagosur veten me një armë që e mbante pa leje. Rreth orës
Gjesti human, strehoi në shtëpi dhjetra protestues duke i shpëtuar nga arrestimi (FOTO LAJM) Një burrë në qytetin e Uashington u hapi derën e shtëpisë dhjetëra protestuesve që ishin rrethuar nga policia, pas nisje
Po shiste heroinë mes Tiranës, policia kap mat 42 vjeçarin Policia e Shtetit ka kapur mat një person në Tiranë duke shitur heroinë dhe kanabis sativa. Gjatë mbrëmjes së të mart
Banorët e pallatit njoftuan për një aromë të keqe, gjendet i pajetë 30 vjeçari Një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij në Yzberisht ditën e djeshme. Djali mësohet se prej 1 muaji
Të shtënat në Kamzë: Policia i shkoi në derë, ai nxori pistoletën Një person në Kamzë është shoqëruar për në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për dhunë në familje. Siç njoftoi policia
E ëma e djalit që u dhunua nga policët sqaron ngjarjen: I kanë pasur të dhënat e mia Pak ditë më parë në media u bë publike videoja e një djali të mitur i cili u dhunua nga efektivët e policisë. Pasi u
Gjunjëzohet policia! Kërkon falje për vrasjen e George Floyd (FOTO LAJM) Protesta të mëdha janë mbajtur në SHBA pas vrasjes së George Flyod nga policia. Por, gjatë fundjavës në tre qytete të
Degradon situata në SHBA, policia vret protestuesin Të paktën një person ka humbur jetën gjatë protestave të organizuara pas vdekjes së afro-amerikani George Floyd në Louis
Ndërron jetë i riu i aksidentuar dy javë më parë, ende asnjë komunikim nga policia Shpëtim Baraj ka ndërruar jetë dy javë pas sulmit në fshatin Kuç të Himarës. I riu ka qenë duke kaluar rrugën në afë
Rihapja e kufijve me jashtë, policia bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Shtetit ka nxjerrë një njoftim lidhur me hapjen e kufijve falë lehtësimit të masave ndaj koronavirusit. Në
E rëndë në Himarë, vritet me armë zjarri një roje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë. Mësohet se një roje me Ylli Luçaj është gjetur i pajetë ndërk
Nuk ndalen, qytetet kryesore të SHBA-ve të "ndezura" nga protestat Në Shtetet e Bashkuara vazhduan demonstratat në dhjetra qytete, përfshirë kryeqytetin Washington, DC për të protestuar n
Mijëra euro dhe 95 kilogram "mall", si ranë në kurth 4 persona Policia ka arrestuar 4 persona në Lezhë, pasi iu gjetën 95 kg lëndë narkotike, e dyshuar cannabis sativa. Gjatë opera
Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT-së, policia zbardh detajet Një shpërthimi i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në rrugën e Dibrës në Tiranë, pranë hyrjes së QSUT-së. Abcnews.al sh
Lëvizja me makina, si do të veprohet këtë të diel Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Detaje tronditëse nga abuzimi i 15 vjeçares: E përdhunoi roja i shkollës dhe i bëri video Kanë dalë detaje të reja tronditëse nga përdhunimi i 15 vjeçares nga një 65 vjeçar dhe disa të rinj të tjerë në Tiranë.
Detyronin vajzat të "shisnin" veten, zbulohet grupi i rrezikshëm shqiptaro-italian Një grup shqiptaro-italian është shkatërruar nga policia në Monza. Ata akuzohen se detyronin vajza të reja të prostituon
Policia e Shtetit bën lëmsh qytetarët: Pasi ndaloi makinat, urdhri i dytë rrëzon të parin! Pavarësisht se në mëngjesin e sotëm Policia e Shtetit deklaroi se ditën e nesërme, e diel, nuk do të ketë asnjë makinë n
Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë: 4 të arrestuar Policia e Korçës del me deklaratë lidhur me kamionin e bllokuar në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës, me 195 kilogra