999 rezultate për

paketa

Qeveria ndryshon paketën e dytë që shpërndau 40 mijë lekë për punonjës Paketa e dytë e ndihmës ekonomike do të ndryshojë pasi jo të gjithë personat që janë perfitues kanë arritur që brenda af
Do merrni pagë lufte? Sot afati i fundit për të aplikuar Dita e sotme është edhe dita e fundit për të aplikuar dhe përfituar ndihmën financiare prej 26 mijë lekëve të reja nga p
''Jemi gati për marrëveshje me Shqipërinë'', FMN: Paketat e ndihmës të shkojnë te nevojtarët Shefja e re e Misionit të FMN-së për Shqipërinë, Yan Sun dhe shefi në ikje, Jan Kees Martijn, në një intervistë të përba
Propozohet paketa prej 3 miliard euro, KE ndihmon edhe Shqipërinë Për përballimin e krizës së shkaktuar pas shpërthimit të COVID-19, Komisioni Evropian ka propozuar një paketë financiare
Rama zbulon listën: 400 mijë lekë në dorë punonjësve të këtyre sektorëve Ditën e sotme Rama ka sqaruar se cilat kategori do përfitojnë nga paketa e zgjeruar e ndihmës ekonomike në kuadër të luf
Paketa ekonomike, Rama përjashton futbollin: Nuk kanë çfarë t'i kërkojnë qeverisë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se klubet e futbollit nuk do të përfshihen në paketën ekonomike për të përballur këtë
Paketa e karantinës për miliarderët, çfarë ofrojnë hotelet në Zvicër (FOTO LAJM) Hotelet në Zvicër kanë gjetur një mënyrë ideale për t'i shpëtuar falimentimit. Kompania e hotelerisë së luksit Le Bi
ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për të gjithë aktivizimet e paketave të reja nga konsumatorët celular Në shenjë solidariteti me situatën e jashtëzakonshme të virusit Covid 19, ALBtelecom ofron 50% më shumë internet për çdo
Sekuestrohen 892 mijë paketa kontrabandë me vlerë 140 milionë lekë Strukturat e Administratës Doganore kanë sekuestruar një sasi prej 892 mijë paketa cigare në Pikën e kalimit Kufitar të
11 imazhet e rënda që do vendosen në paketat e cigareve në Shqipëri (FOTO LAJM) Një vendim i ri është marrë së fundmi përsa i përket paketimit të cigareve. Paketat do të përmbajnë imazhe të rënda dhe
Po kalonin kontrabandë cigare, kapen dhe sekuestrohen 80 mijë paketa Një sasi e madhe paketash cigaresh janë sekuestruar në Pikën e Kalimit Kufitar të Hanit të Hotit. Burimet zyrtare bëj
Kompanitë celulare shtrenjtojnë paketat, Autoriteti i Konkurrencës bën "strucin" Drejtoria e Pergjithshme per Konkurrencen dhe Çështjet e Konsumatorit në Francë (Autoriteti i Konkurrencës i Francës) gj
Reforma Zgjedhore: Tre paketat që propozon PD Partia Demokratike ka dorëzuar propozimet e para për Reformën Zgjedhore që janë 3 paketa për ndarjen e politikës nga kri
Berisha: Paketa anti-KÇK, akti final i shkatërrimit të shtetit Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha theksoi se paketa anti- KÇK përbën shkeljet më të rënda ligjore në këto 30 vite d
Miratohet paketa Anti-KÇK, paralajmërimi i fortë për gjyqtarët dhe prokurorët Në mbledhjen e sotme të qeverisë ka kaluar me akt normativ paketa Anti KÇK dhe ligji special për masat pasurore ndaj kri
Çfarë e trembi Ramën që u tërhoq nga paketa anti-shpifje? Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka deklaruar sot në Kuvend se do të shtyhet shqyrtimi i dekretit të Presidentit.
"Korrupsioni po kalb atdheun", Basha zbulon pse i duhet Ramës paketa anti-shpifje: Kreu i opozitës, Lulzim Basha në rrjetin social “Facebook” ka reaguar me kritika të ashpra ndaj qeverisjes Rama. Sipa
Paketa anti shpifje në Komisionin e Venecias, Basha: Provë që cënohet fjala e lirë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha ka përshëndetur vendimin e marrë nga Komiteti i Monitorimit të Asamblesë Par
Shtrenjtohen paketat e cigareve, sa do të kushtojnë Çmimet e paketave të cigareve u rriten me 10 lekë në fillim të janarit. Burimet nga tregu i furnizimit me shumicë pohuan
KE "shuplakë" Ramës: Paketa anti-shpifje nuk paqyroi rekomandimet e Këshillit të Evropës Ndryshimet e ligjeve të medias në Shqipëri, që u miratuan të mërkurën mes polemikave e kritikave të shumta, vazhdojnë të