999 rezultate për

mirĂ

Kurti tregon 6 vendimet e marra mbrëmë Kryeministri në detyrë Albin Kurti tregon vendimet e marra mbrëmë gjatë mbledhjes së 37-të. Kurti thotë se morën gjas
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
Ishte i frikësuar për djalin, kapiteni i Watford pranon të kthehet në stërvitje Deeney nuk pranoi të kthehej në stërvitje kur Premierliga nisi Projektin Rifillimi, duke shpjeguar shqetësimin kryesor t
Lajme të mira nga Spanja, tifozët mund të kthehen në stadiume në sezonin e ri La Liga shpreson që në muajin e ardhshëm të rifillojë sezonin, por ndeshjet duhen të luhen pa tifozë shkaku i COVID-19.
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO) "Nesër hapen aplikimet për financim nga skema kombëtare dhe duke ju uruar sukses aplikantëve, uroj të keni të gjithë një
Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu zbulpn datën Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Oger
U trembët shumë, por Ibrahimoviç vjen me lajme të mira Fansat e Milanit dhe të Zlatan Ibrahimoviçit kanë marrë një lajm shpresëdhënës në mëngjes. Pas lëndimit që ylli suede
5 vite nga lamtumira, Casillas rrëfehen largimin nga Reali Simboli i Real Madridit Iker Kasijas u shpreh pas 5 vitesh rreth lamtumirës që i dha skuadrës së zemrës. kasijas Në
Arthur akoma edhe më afër Juventusit, po stërvitet me rezervat Arthur, së bashku me Miralem Pjanic, janë dy lojtarët që po gëzojnë vëmendje të madhe, derisa Barca e Juventus lidhen me
Wenger pĂ«rjashton kategorikisht njĂ« rikthim te Arsenali Trajneri legjendar i Arsenal, Arsene Wenger, ka mbyell tĂ« gjitha dyert pĂ«r njĂ« rikthim nĂ« ‘Emirates Stadium’. Francez
Lajme tĂ« mira nga Spanja, La Liga mund tĂ« fillojĂ« mĂ« 8 qershor Qeveria e SpanjĂ«s nĂ« njĂ« konferencĂ« tĂ« mbajtur sot (e shtunĂ«), ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur se La Ligas do t’i lejohet vazhdimi i ka
Frutat mĂ« tĂ« mira qĂ« duhet ngrĂ«nĂ« me stomak bosh NgrĂ«nia e frutave nĂ« mĂ«ngjes Ă«shtĂ« mĂ«nyra mĂ« e mirĂ« pĂ«r ta nisur ditĂ«n.NjĂ« gjĂ« e tillĂ« do t’ju ndihmojĂ« tĂ« keni njĂ« mend
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
KPK hap konkursin për tetë prokurorë Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka shpallur konkursin për 8 prokurorë të Shtetit, të cilët do të rekrutohen nëpër
Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogban Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino. Sipas le10sport.com, bisedimet k
U miratua ligji sot, Shqipëria bëhet vendi i tretë që njeh monedhat virtuale Në përfundim të seancës së sotme plenare Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar ligjin për të njohur monedhat virtuale. Shqipë
Shqipëria në mediat e huaja, kjo foto renditet ndër më të mirat e pandemisë (FOTO LAJM) Ndonëse koronavirusi vijon të jetë ende aktiv në të gjithë botën, shtetet kanë filluar të ndërmarrin disa masa lehtësues
Miratohet protokolli i hartuar nga federata dhe liga, ja data kur mund të stërviten në grup Lajme të mira nga Italia. Duket se tashmë Serie-A, po jep shenja rifillimi. Ditën e sotme Komitetit Shkencor Teknik mir
Ende asnjë miratim, në Itali duhet të presin ende për stërvitjet në grup Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Ndihmë reale apo blerje votash? Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike Nga Artan NUHIU/TV21 Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike që synojnë rikuperimin e ekonomisë së vendit n